islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
ARKIVA EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
ARKIVA EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
ARKIVA EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
ARKIVA EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
ARKIVA EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
ARKIVA EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
ARKIVA EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
ARKIVA EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
ARKIVA EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
ARKIVA EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
ARKIVA EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
ARKIVA EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
ARKIVA EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
ARKIVA EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
ARKIVA EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
ARKIVA EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
ARKIVA EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
ARKIVA EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
ARKIVA EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
ARKIVA EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
ARKIVA EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
ARKIVA EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
ARKIVA EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
ARKIVA EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
ARKIVA EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
ARKIVA EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
ARKIVA EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
ARKIVA EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
ARKIVA EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
ARKIVA EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
ARKIVA EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
ARKIVA EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
ARKIVA EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

FILMAT NE FORUMIN TONE
Shiko mesazhet pa përgjigje
 

ARKIVA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkiva00

2012

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

00
Asnjë mesazh i ri

Tregime islame

00
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

00
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

12
ARKIVA Allahm12Top 10 laj...
Wed 2 Jan 2013 - 11:22
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

151178
ARKIVA Islami11Muaz Ameti...
Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit

2011

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

401667
ARKIVA 227-23Kur massht...
Mon 14 Apr 2014 - 19:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

174353
ARKIVA Islami12[Tregim is...
Tue 28 Oct 2014 - 23:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

2832
ARKIVA 56-31TREGIM INT...
Sat 26 Nov 2011 - 21:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

108170
ARKIVA 1178-99Futbollist...
Sat 31 Dec 2011 - 14:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

669820
ARKIVA 1178-99Preshevë, ...
Thu 26 Jan 2012 - 11:35
Jasemina Shiko mesazhin e fundit

2010

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

385534
ARKIVA 56-31Me duhet n...
Wed 11 Sep 2013 - 17:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime islame

257382
ARKIVA Islami12Që të mos ...
Fri 15 Mar 2019 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe I slame

4576
ARKIVA 252-47NDJEKJA E ...
Fri 31 Dec 2010 - 13:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

158279
ARKIVA Divers_30Xhamia më ...
Sun 26 Dec 2010 - 20:36
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

94418
ARKIVA 518-56Shpërthen ...
Fri 22 Jul 2011 - 22:05
vildane Shiko mesazhin e fundit

2009

 
Asnjë mesazh i ri

Tema

3535
ARKIVA Jj10Kremtimi i...
Thu 24 Dec 2009 - 9:55
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Tregime Islame

3841
ARKIVA Islami12(Tregim Is...
Tue 15 Oct 2019 - 3:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Hudbe Islame

1111
ARKIVA Islami12FEJA ËSHTË...
Wed 16 Dec 2009 - 7:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajme dhe Lajmërime

56
ARKIVA Jj10Deklarate ...
Tue 15 Dec 2009 - 22:02
Anonymous Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmet Ditore

33
ARKIVA Islami12Lajme Dito...
Sun 31 Mar 2019 - 12:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
ARKIVA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
Members connected during last 24 hours : Admin
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Beqir Avdija (43), Nazire (42)
Legjenda : [ Administrator ][ S.Moderator ][ Anetar/e aktiv ][ Moderator/e ][ Motrat-Islame ][ Antarë/e-Fillestar/e ][ Mysafir i/e regullt ][ Imamat-Hoxhallaret ][ Pena e artë ][ Antarët Vip ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur