islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajme dhe Lajmërime EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajme dhe Lajmërime EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Lajme dhe Lajmërime EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1900
Lajme dhe Lajmërime Divers_30prej Sun 26 Dec 2010 - 20:36
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1626
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Fri 24 Dec 2010 - 13:30
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1516
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Wed 22 Dec 2010 - 23:41
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1676
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Tue 21 Dec 2010 - 11:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 6Admin4456
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Fri 17 Dec 2010 - 15:22
a_tahiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1549
Lajme dhe Lajmërime Avatar14prej Wed 15 Dec 2010 - 12:11
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1305
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 15 Dec 2010 - 9:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa2497
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Sun 12 Dec 2010 - 12:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Shume teme e qelluar nga webfaqja Daveti Islam
 
2Admin2883
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 15:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 1Admin1677
Lajme dhe Lajmërime Allahs10prej Tue 30 Nov 2010 - 2:10
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona3311
Lajme dhe Lajmërime 227-23prej Sun 28 Nov 2010 - 10:37
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1533
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Sun 21 Nov 2010 - 22:47
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Vizitor1533
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Thu 18 Nov 2010 - 15:09
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 10Admin1596
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 17 Nov 2010 - 22:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mekja1595
Lajme dhe Lajmërime Avatar10prej Mon 15 Nov 2010 - 1:46
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1653
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Tue 2 Nov 2010 - 22:29
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 34Albi-ibro8065
avatarprej Fri 15 Oct 2010 - 20:24
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1690
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 25 Sep 2010 - 20:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1532
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 25 Sep 2010 - 19:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2295
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 25 Sep 2010 - 19:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Albi-ibro2516
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Fri 24 Sep 2010 - 22:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1591
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 23 Sep 2010 - 21:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1447
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Tue 21 Sep 2010 - 22:21
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1468
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 18 Sep 2010 - 19:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1574
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 17 Sep 2010 - 23:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1937
Lajme dhe Lajmërime Islami10prej Fri 10 Sep 2010 - 19:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1573
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Mon 6 Sep 2010 - 15:14
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lajme nga Bota
 
0Vizitor1480
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Tue 31 Aug 2010 - 23:24
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Ljame nga Bota
 
0Vizitor1521
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Tue 31 Aug 2010 - 23:23
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Bashkia e Esenler ka hyrë në librin e rekordeve "Guiness" pasi ka shtruar iftarin më të gjatë në botë në një gjatësi prej 10 kilometrash të përbërë prej 7 mijë tavolinash.
 
1Gast1531
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 29 Aug 2010 - 18:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1549
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 29 Aug 2010 - 11:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Gast2861
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 28 Aug 2010 - 13:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1606
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Mon 23 Aug 2010 - 16:51
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1687
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Thu 19 Aug 2010 - 15:04
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1545
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Wed 18 Aug 2010 - 17:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2268
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Wed 18 Aug 2010 - 14:26
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1753
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Wed 18 Aug 2010 - 12:42
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1717
avatarprej Wed 18 Aug 2010 - 8:43
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1736
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Tue 17 Aug 2010 - 12:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1710
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Tue 17 Aug 2010 - 11:12
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1529
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Mon 16 Aug 2010 - 14:23
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1626
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Sun 15 Aug 2010 - 17:43
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2080
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Sun 15 Aug 2010 - 15:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0valmir bllaca1706
avatarprej Sun 15 Aug 2010 - 8:56
valmir bllaca Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1540
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Sat 14 Aug 2010 - 15:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2459
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Fri 13 Aug 2010 - 17:44
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1802
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Fri 13 Aug 2010 - 17:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1617
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Thu 12 Aug 2010 - 16:40
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1399
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Tue 10 Aug 2010 - 17:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1427
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Mon 9 Aug 2010 - 16:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire