islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 11:25

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Shkrasniqi-300x170
“Koha Ditore-media e poshtër!”
on Korrik 21, 2011 11:15 pm / no comments

Shpërthen sërish imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi. Ai e ka sulmuar gazetën më të madhe në vend, Koha Ditore, duke thënë se po bën fushatë kundër tij, dhe e ka quajtur “medium të poshtër”, raporton Infosot.

“Këtë e ka bërë “Koha Ditore”. Ky medium është medium shumë i poshtër. Këta janë njerëz që ju kënaqet shpirti me luftue këtë shtet. Ata janë kundër Zotit dhe çdo seni që është e mbarë. Ata s’i don as Zoti, as kurrkush. Ata e dijnë, por nuk dojnë me e pranue. Ka kalue ajo kohë kur ti nuk guxon me folë. Liria e të shprehurit është në të gjithë botën…Kjo është pjesë e asaj fushate të kësaj gazete”, ka thënë imami Shefqet Krasniqi në një emision të “Tv Vali”.

Reagimi vjen pasi që gazeta raportoi sot se dy avokatë, një shkrimtar dhe një qytetar do të ushtrojnë kallëzim penal kundër imamit Krasniqi rreth komenteve të tij ndaj figurës së Nënës TerezëShpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Shkrasniqi-300x170

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 11:32

Allahu e ndihmofte Dr Shefqet Krasniqin ,se me te vertete eshte nje hoxhe i merituar ,,e sa per kohen ditore eshte e vertete ,se qdo here qe shikoj lajme ditore ,ajo qdo here gati nxite lajme kuundra fejes islame ,,All-llahu i shkaterrofte ata te cilet mundohen ta zhdukin fjalen e All-llahut ,....

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
muslimanja
Antar-aktiv
Antar-aktiv
muslimanja

Numri i postimeve : 148
Data e regjistrimit : 18/09/2010
Mosha : 24
Nacionaliteti-Sheti : Kosovë

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 12:48

O All-llah ndihmoje hoxhën tonë Dr.Shefqet Krasniqi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8325
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 15:25

Allahu e ndihmoft hoxhen e nderuar kunder ketyre qafirave te poshter.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 16:48

Selam alejkum Allahu i shkaterroft keta njerz te humbur qe jan kryekput kunder fes islame, vllezer dhe motra veq me i lexu komentet neper faqet si gazeta koha ditore se si shkruajn disa nga populli yn me ben shum keq te ndihem, Allahu mos jav plotsoft deshirat e tyre qe kan kunder hoxhes i cili vetem se flet per ne rrug te mir, Allahu i ndihmoft hoxhes ton, Amin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vildane
Motrat islame
Motrat islame
vildane

Numri i postimeve : 51
Data e regjistrimit : 11/08/2010
Mosha : 25
Nacionaliteti-Sheti : Kosov-Prishtin

Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. EmptyFri 22 Jul 2011 - 22:05

Allahu e ruajt Hoxhen ton Dr.Shefqet krasniqii met tvertet osht ni dijetar i madhh Allahu e ruajt ngaa pa besimtarett Allahuu i ruajt te gjith muslimanet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty
MesazhTitulli: Re: Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..   Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter.. Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shpërthen Shefqet Krasniqi: "Koha Ditore" është medium i poshter..
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: