islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i riE re 5Shemsi2562
Lajmet Ditore 518-56prej Fri 22 Jul 2011 - 22:05
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2102
Lajmet Ditore 161-29prej Fri 22 Jul 2011 - 13:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa2384
Lajmet Ditore 161-29prej Wed 29 Jun 2011 - 11:09
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1960
Lajmet Ditore 227-23prej Tue 17 May 2011 - 21:20
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1399
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 3 May 2011 - 23:07
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme
e marru nga Mesazhi.com poblikuar 16.04.2011
 
0Jasemina1418
Lajmet Ditore 1178-99prej Sun 17 Apr 2011 - 14:16
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa1440
Lajmet Ditore Islami10prej Thu 17 Mar 2011 - 13:48
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1313
Lajmet Ditore 56-31prej Thu 10 Mar 2011 - 8:29
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1431
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Feb 2011 - 21:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1299
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Feb 2011 - 10:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1295
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Feb 2011 - 13:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1509
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Feb 2011 - 13:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1330
Lajmet Ditore 56-31prej Tue 22 Feb 2011 - 12:30
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin2058
Lajmet Ditore Divers_30prej Mon 7 Feb 2011 - 16:24
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1338
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 4 Feb 2011 - 23:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1403
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 29 Jan 2011 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2114
Lajmet Ditore 252-47prej Sun 2 Jan 2011 - 16:59
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1430
Lajmet Ditore 252-47prej Sun 2 Jan 2011 - 16:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1342
Lajmet Ditore 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:56
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1326
Lajmet Ditore 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:55
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1398
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Dec 2010 - 9:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1456
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Dec 2010 - 9:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1573
Lajmet Ditore 252-47prej Mon 27 Dec 2010 - 22:38
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2283
Lajmet Ditore Avatar14prej Sun 19 Dec 2010 - 18:37
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1359
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 19 Dec 2010 - 15:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1608
Lajmet Ditore Avatar14prej Thu 16 Dec 2010 - 12:35
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1429
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 16 Dec 2010 - 9:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1413
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 13 Dec 2010 - 9:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1326
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 11:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1317
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 10:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1450
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 9 Dec 2010 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1746
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1544
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 10:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1638
Lajmet Ditore Jj10prej Wed 8 Dec 2010 - 10:42
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1664
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 5 Dec 2010 - 1:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1344
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 5 Dec 2010 - 1:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 1Admin1384
Lajmet Ditore Allahs10prej Thu 2 Dec 2010 - 12:05
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1497
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 2 Dec 2010 - 9:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1397
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1300
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Admin1396
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 11:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1330
Lajmet Ditore Allahs10prej Tue 30 Nov 2010 - 16:14
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona1755
Lajmet Ditore 227-23prej Sun 28 Nov 2010 - 10:30
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1428
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 25 Nov 2010 - 8:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1639
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 25 Nov 2010 - 8:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona2322
Lajmet Ditore 227-23prej Wed 24 Nov 2010 - 21:35
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lajme nga Bota Islame
 
0Bona1612
Lajmet Ditore 227-23prej Tue 23 Nov 2010 - 9:48
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 1Admin1495
Lajmet Ditore Allahs10prej Thu 18 Nov 2010 - 0:37
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1381
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 17 Nov 2010 - 10:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1485
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 16 Nov 2010 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire