islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1951
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 28 Feb 2013 - 0:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Essma851
Lajmet Ditore 2822-19prej Sun 2 Dec 2012 - 22:06
Ummu Essma Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi756
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 17 Oct 2012 - 23:23
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin633
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin595
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 10 Sep 2012 - 17:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin958
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 8 Sep 2012 - 22:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi828
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 5 Sep 2012 - 16:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi802
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:13
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1148
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 4 Sep 2012 - 21:10
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1296
Lajmet Ditore 2285-18prej Thu 30 Aug 2012 - 22:12
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi809
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 30 Aug 2012 - 20:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1318
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 3 Aug 2012 - 19:30
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1377
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 23 Jul 2012 - 14:33
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1080
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 19 Jul 2012 - 11:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1523
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 29 Jun 2012 - 0:24
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi766
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 1 Jun 2012 - 10:04
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi703
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:54
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi675
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 31 May 2012 - 10:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi871
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 22 May 2012 - 11:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi643
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 10 May 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1022
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 3 May 2012 - 17:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi575
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 13 Apr 2012 - 9:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi674
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 29 Mar 2012 - 21:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi614
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 23 Mar 2012 - 15:35
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi695
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 12 Mar 2012 - 16:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi656
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 8 Mar 2012 - 16:50
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin602
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Mar 2012 - 0:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi583
Lajmet Ditore Islami11prej Mon 5 Mar 2012 - 21:05
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin601
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:13
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin696
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 5 Mar 2012 - 12:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin631
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 5 Mar 2012 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin594
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 4 Mar 2012 - 12:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin636
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin643
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 21:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin655
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 20:58
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin568
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Mar 2012 - 13:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin601
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 1 Mar 2012 - 23:21
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi651
Lajmet Ditore Islami11prej Wed 29 Feb 2012 - 15:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin589
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin574
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi725
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 29 Feb 2012 - 1:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi861
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 21:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1475
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 28 Feb 2012 - 20:45
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin600
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 21:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin656
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin594
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 27 Feb 2012 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1103
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 22:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
...?
 
0Albana...727
Lajmet Ditore 2285-18prej Sun 26 Feb 2012 - 12:33
Albana... Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin803
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 26 Feb 2012 - 1:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin544
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 26 Feb 2012 - 0:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire