islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Hudbe Islame EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Hudbe Islame EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Hudbe Islame EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Hudbe Islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Hudbe Islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Hudbe Islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Hudbe Islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe Islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Hudbe Islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Hudbe Islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Hudbe Islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Hudbe Islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Hudbe Islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Hudbe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Hudbe Islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Hudbe Islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
17 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 17 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1714
Hudbe Islame 56-31prej Sat 26 Nov 2011 - 21:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1430
avatarprej Sat 19 Nov 2011 - 13:10
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1650
avatarprej Sat 19 Nov 2011 - 13:07
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2700
Hudbe Islame Islami12prej Mon 31 Oct 2011 - 8:01
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1550
Hudbe Islame Islami12prej Sat 30 Jul 2011 - 10:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1656
Hudbe Islame Islami12prej Sat 23 Jul 2011 - 12:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Admin1660
Hudbe Islame Islami12prej Sat 25 Jun 2011 - 10:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI4879
Hudbe Islame Islami12prej Sat 18 Jun 2011 - 11:51
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1637
Hudbe Islame Islami12prej Fri 10 Jun 2011 - 20:01
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI2147
Hudbe Islame Islami12prej Wed 8 Jun 2011 - 10:23
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1782
Hudbe Islame Islami12prej Thu 2 Jun 2011 - 9:32
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1887
Hudbe Islame Islami12prej Fri 20 May 2011 - 12:11
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI2861
Hudbe Islame Islami12prej Sat 30 Apr 2011 - 9:44
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1980
Hudbe Islame Islami12prej Fri 22 Apr 2011 - 12:06
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI2463
Hudbe Islame Islami12prej Fri 15 Apr 2011 - 12:44
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
vazhdon inshalla javwn e ardhshme
 
0AFET BEADINI2256
Hudbe Islame Islami12prej Fri 8 Apr 2011 - 11:53
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI2382
Hudbe Islame Islami12prej Sat 2 Apr 2011 - 11:46
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Vazhdimi I hudbes
 
0AFET BEADINI2039
Hudbe Islame Islami12prej Mon 28 Mar 2011 - 12:03
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1530
Hudbe Islame Islami10prej Sun 20 Mar 2011 - 12:02
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
vazhdonë
 
0AFET BEADINI1893
Hudbe Islame Islami12prej Fri 18 Mar 2011 - 15:09
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI2783
Hudbe Islame Islami12prej Fri 11 Mar 2011 - 10:08
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2509
Hudbe Islame 56-31prej Fri 4 Mar 2011 - 18:42
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1637
Hudbe Islame Islami12prej Fri 4 Mar 2011 - 10:19
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0xhamia1885
Hudbe Islame Jj10prej Fri 4 Mar 2011 - 10:18
xhamia Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0AFET BEADINI1964
Hudbe Islame Islami12prej Fri 25 Feb 2011 - 11:22
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Mr.Uzeir-Ibrahimi2622
Hudbe Islame 56-31prej Sat 12 Feb 2011 - 13:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Detyr E CDO muslimanit eshte qe preJ kesaj bote te marr vetem te merin dhe ate qe eshte positive
 
0AFET BEADINI1651
Hudbe Islame Islami12prej Fri 11 Feb 2011 - 14:26
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Ç’është magjia Si te ruhemi prej magjisë.
 
1AFET BEADINI9999
Hudbe Islame Islami12prej Sat 15 Jan 2011 - 11:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire