islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tema EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tema EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tema EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tema EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1736
Tema 227-23prej Mon 14 Apr 2014 - 19:11
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona3083
Tema Islami12prej Thu 7 Mar 2013 - 17:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi782
Tema Islami11prej Tue 1 Jan 2013 - 14:48
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1087
Tema Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:43
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe 0Shemsi900
Tema Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:26
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1091
Tema Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 23:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1116
Tema Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 12:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1115
Tema Divers_74prej Sun 11 Dec 2011 - 17:39
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1155
Tema Islami12prej Sun 11 Dec 2011 - 16:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0jettoni1276
Tema 1981-50prej Sat 10 Dec 2011 - 22:03
jettoni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1144
Tema Divers_74prej Sat 10 Dec 2011 - 19:53
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1208
Tema Islami11prej Sat 10 Dec 2011 - 11:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1042
Tema 56-31prej Fri 9 Dec 2011 - 22:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1104
Tema 56-31prej Wed 7 Dec 2011 - 21:39
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1185
Tema 56-31prej Sat 3 Dec 2011 - 22:05
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Bujamin1272
Tema Divers_30prej Thu 1 Dec 2011 - 23:09
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Nga: Dr. Salah El-Khalidi
 
1Jasemina1405
Tema Divers_30prej Thu 1 Dec 2011 - 18:14
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Muhamed Dolaku1129
Tema 150x157166kb-1prej Wed 30 Nov 2011 - 11:14
Muhamed Dolaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1235
Tema Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 14:11
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1185
Tema Divers_74prej Sat 26 Nov 2011 - 13:51
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar1214
Tema Divers_74prej Sat 26 Nov 2011 - 13:48
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1055
Tema Islami12prej Sat 26 Nov 2011 - 11:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1166
Tema Islami12prej Sat 26 Nov 2011 - 9:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2427
Tema Islami11prej Sat 26 Nov 2011 - 1:09
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Prej arabishtes: Mr.Bashkim Aliu
 
0Jasemina1212
Tema 1178-99prej Sun 20 Nov 2011 - 17:57
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Bujamin1873
avatarprej Sat 19 Nov 2011 - 20:25
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1280
Tema Islami12prej Fri 18 Nov 2011 - 10:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Afrim Demiri1266
avatarprej Fri 18 Nov 2011 - 0:41
Afrim Demiri Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin1349
Tema Divers_30prej Thu 17 Nov 2011 - 22:45
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1191
Tema 56-31prej Thu 17 Nov 2011 - 22:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1237
avatarprej Thu 17 Nov 2011 - 16:57
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1150
Tema Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 11:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1542
Tema Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 8:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2530
Tema Islami11prej Wed 16 Nov 2011 - 20:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1140
Tema Divers_30prej Wed 16 Nov 2011 - 19:37
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1383
avatarprej Tue 15 Nov 2011 - 21:11
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0mergimzm1193
avatarprej Tue 15 Nov 2011 - 19:26
mergimzm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1420
Tema Divers_30prej Tue 15 Nov 2011 - 14:54
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Islam Only Way1223
Tema 1943-36prej Tue 15 Nov 2011 - 2:05
Islam Only Way Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bujamin1371
Tema Islami12prej Mon 14 Nov 2011 - 8:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1112
Tema 1178-99prej Sun 13 Nov 2011 - 14:49
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1261
Tema 1178-99prej Sun 13 Nov 2011 - 14:40
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Bujamin1215
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:41
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Bujamin1132
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:34
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin976
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 22:31
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin1021
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 15:51
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 7Bujamin1177
Tema Divers_30prej Sat 12 Nov 2011 - 15:22
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1213
Tema Islami11prej Fri 11 Nov 2011 - 10:20
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin915
Tema Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 11:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1094
Tema 1178-99prej Thu 10 Nov 2011 - 9:05
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire