islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë Empty
MesazhTitulli: Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë   Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë EmptyThu 26 Jan 2012 - 11:35

Osman Osmani nga Zhelina, Femi Fetahu dhe Besim Fetahi nga fshati Pallaticë komuna e Zhelinës kanë humbur jetën sot tragjikisht në një aksident të rëndë komunikacioni që ka ndodhur në afërsi të Preshevës, në magjistralen Shkup-Nish. Sipas informatave të para, viktimat të cilët po udhëtonin me veturën e tipit AUDI A4 me targa TE-571-DS kanë goditur drejtpërdrejtë një kamion me targa të Greqisë. Drejtuesi i kamionit nuk është lënduar dhe i njëjti është ndalur dhe po mbahet në paraburgim 48 orësh. Vetura me të cilën po udhëtonin tash tre qytetarët e ndjerë kishte përfunduar nën kamion. Sipas mediumeve serbe, shkaktar i këtij aksidenti mund të ketë qenë rruga e rrëshqitshme dhe bora që në atë pjesë ka qenë 40 centimatra.

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Preshevë, aksident i rëndë komunikacioni, humbin jetën tre tetovarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: