islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Lajmet Ditore EmptyYesterday at 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajmet Ditore EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajmet Ditore EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajmet Ditore EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajmet Ditore EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajmet Ditore EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajmet Ditore EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajmet Ditore EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajmet Ditore EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajmet Ditore EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajmet Ditore EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajmet Ditore EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24184 artikuj v 13348 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina1107
Lajmet Ditore 1178-99prej Thu 26 Jan 2012 - 11:35
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina731
Lajmet Ditore 1178-99prej Thu 26 Jan 2012 - 11:34
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Shemsi1712
Lajmet Ditore 252-47prej Tue 24 Jan 2012 - 18:13
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 27Shemsi3487
Lajmet Ditore Islami11prej Fri 20 Jan 2012 - 20:07
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi855
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 8 Jan 2012 - 20:14
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin835
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 8 Jan 2012 - 11:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1355
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 21:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 12Shemsi2391
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 20:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin816
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 1 Jan 2012 - 20:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1750
Lajmet Ditore 1178-99prej Fri 30 Dec 2011 - 21:52
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin820
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 27 Dec 2011 - 9:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin917
Lajmet Ditore 1178-99prej Tue 27 Dec 2011 - 2:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin870
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 15:32
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin828
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 15:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin981
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 26 Dec 2011 - 9:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1115
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 24 Dec 2011 - 21:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin903
Lajmet Ditore Divers_30prej Sat 24 Dec 2011 - 19:35
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi909
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 24 Dec 2011 - 3:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1669
avatarprej Thu 22 Dec 2011 - 20:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1487
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 22 Dec 2011 - 17:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli2578
avatarprej Thu 22 Dec 2011 - 17:06
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Lajmet Ditore Islami12prej Thu 22 Dec 2011 - 11:37
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli891
avatarprej Wed 21 Dec 2011 - 19:05
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin754
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 21:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin775
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 16 Dec 2011 - 10:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi816
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:34
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi808
Lajmet Ditore Islami11prej Thu 15 Dec 2011 - 20:32
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin786
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 21:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin797
Lajmet Ditore Islami12prej Wed 14 Dec 2011 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin926
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 13 Dec 2011 - 10:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin903
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 2:25
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin919
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 12 Dec 2011 - 11:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi1016
Lajmet Ditore Islami11prej Sat 10 Dec 2011 - 12:36
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin865
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 10 Dec 2011 - 9:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin913
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Dec 2011 - 10:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin998
Lajmet Ditore Islami12prej Tue 6 Dec 2011 - 10:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1022
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 4 Dec 2011 - 10:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1044
Lajmet Ditore Islami12prej Sat 3 Dec 2011 - 10:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1088
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 2 Dec 2011 - 11:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1062
avatarprej Wed 30 Nov 2011 - 19:28
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Afrim Demiri1467
avatarprej Tue 29 Nov 2011 - 20:00
Mensur Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi963
Lajmet Ditore Islami11prej Tue 29 Nov 2011 - 0:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1112
Lajmet Ditore 1178-99prej Mon 28 Nov 2011 - 20:25
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin864
Lajmet Ditore Islami12prej Mon 28 Nov 2011 - 10:24
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi949
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 20:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1057
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:56
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi989
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:51
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi986
Lajmet Ditore Islami11prej Sun 27 Nov 2011 - 13:49
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1081
Lajmet Ditore Islami12prej Sun 27 Nov 2011 - 9:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1741
Lajmet Ditore Islami12prej Fri 25 Nov 2011 - 10:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire