islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
MesazhTitulli: Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit   Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 13 Dec 2011 - 10:12

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Palestinezi1
Ky
është një moment ku një granatë me gaz lotsjellës godet një demonstrues
Palestinës në kokë. Kjo ka ndodhur gjatë përleshjeve mes ushtrave
izraelit dhe palestinezëve në Bregun Perëndimor, raporton gazeta
Shekulli.

I vdekur mbeti Mustafa Tamimi, 28 vjeç, vdiq këtë të shtunë. Ndërsa
një zëdhënës i ushtrisë së Izraelit është akuzuar për tallje të viktimës
në Twitter.

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Article-2073054-0F23B0C100000578-314_634x391

Në një kohë kur përcjellësit e të vdekurit po merrnin pjesë në
funeralin e Tamimit, zëdhënësi i Forcë Mbrojtës të Izraelit, Peter
Lerner ka shkruar në Twitter: Çfarë po mendonte Mustafa në kohë kur po
vraponte pranë xhipit duke qëlluar me gurë”.

Më pas u publikuan edhe fotot për të treguar se palestinezi mbeti i
vrarë teksa po qëllonte me gurë në drejtim të ushtarëve izraelitë.

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Article-2073054-0F257F6500000578-1_634x387

E përditshmja britanike Telegraph raporton se edhe gjatë përcjelljes
së tij për në banesën e fundit ushtria izraelite la të plagosur pesë
persona.

Palestina vazhdon të mbetet e pushtuar nga Izraeli që prej luftës së vitit 1967.(Breziiri)

Allahu ju shperbleft per postimin.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: