islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyYesterday at 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyYesterday at 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyYesterday at 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyYesterday at 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyYesterday at 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Empty
MesazhTitulli: 'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez   'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez EmptyFri 25 Nov 2011 - 10:59

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Sali-berisha-264x168

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha është shprehur më qartë se cilido politikan tjetër në raport me ekzistencën e shtetit palestinez. Në Tel Aviv ai është shprehur kundër shtetit palestinez duke thënë se përkrah në këtë drejtim Izraelin dhe politikat e tij karshi cështjes palestineze. Kësisoj Berisha është vënë kundër shtetit musliman, ku madje me një gjuhë të tillë flasin rrallë vende.

Madje Berisha ka shkuar edhe një hap më tej duke i kërkuar vendit hebrej që të bëjë më shumë më miqtë ndërkombëtar për të mos e lejuar Iranin të forcohet me armët bërthamore. Kryeministri Berisha po qëndron për një vizitë disaditëshe në Izrael ku është pritur nga zyrtarët më të lartë të shtetit, shkruan portali indeksonline.

'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez Hajredin-Kuci-264x148

Nga ana tjetër, zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi, ka thënë të mërkurën se për sa i përket shtetit palestinez Kosova e ndan qëndrimin me SHBA-në dhe BE-në.

“Kosova ka qëndrime të njëjta për botën tjetër çfarë ka SHBA-ja dhe BE-ja. Ne e përkrahim SHBA-në dhe BE-në dhe jemi të koordinuar plotësisht për politika botërore”, ka thënë zëvendësshefi i Qeverisë, Hajredin Kuçi.

“Unë mendoj që politika më e mençur e një vendi në Ballkan, në këtë rast e Kosovës, është të jetë në koordinim të plotë me SHBA-në dhe BE-në”, ka theksuar ai, ndërsa njofton gazeta Zëri.

Allahu ju shperbleft per postimin.
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
'Shqiptarët dhe Palestina' "Ja dy masonët" Sali Berisha dhe Hajredin Kuçi kundër shtetit palestinez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: