islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Si tingëllon kolla të cilën e shkakton coronavirusi: Cila është temperatura te të infektuarit
Tregime islame EmptyToday at 6:21 nga Admin

» Çfarë po ndodh me Tokën në kohë të pandemisë
Tregime islame EmptyToday at 6:11 nga Admin

» Gjenden mikroçipë në trupat e personave të infektuar nga Covid 19…
Tregime islame EmptyToday at 6:07 nga Admin

» Duaja e Kunutit Arabisht Shqip dhe obligueshmeria e saj
Tregime islame EmptyToday at 5:56 nga Admin

» [Teme Islam] Smira celes i se keqes
Tregime islame EmptyToday at 5:46 nga Admin

» [Teme Islame] Celesi i suksesit Vllezeria ne islam
Tregime islame EmptySat 4 Apr 2020 - 19:16 nga Admin

» [Teme Islame] Provimi ka filluar
Tregime islame EmptySat 4 Apr 2020 - 7:47 nga Admin

» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
15 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 15 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24188 artikuj v 13352 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin313
Tregime islame Islami12prej Fri 15 Mar 2019 - 0:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2518
Tregime islame Islami11prej Sun 23 Dec 2012 - 9:53
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1796
Tregime islame 227-23prej Thu 30 Dec 2010 - 2:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Burim-Sherifi1664
Tregime islame Islami10prej Tue 28 Dec 2010 - 18:50
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1614
Tregime islame Allahm10prej Fri 24 Dec 2010 - 22:48
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1577
Tregime islame Avatar14prej Wed 22 Dec 2010 - 12:33
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1akim1746
Tregime islame Avatar14prej Mon 20 Dec 2010 - 12:41
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1658
Tregime islame Islami10prej Sat 18 Dec 2010 - 21:34
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2092
Tregime islame 1-11prej Sat 18 Dec 2010 - 9:06
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1855
Tregime islame Islami12prej Sun 12 Dec 2010 - 10:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4mekja1758
Tregime islame Avatar10prej Wed 8 Dec 2010 - 23:47
mekja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1595
Tregime islame Islami12prej Wed 8 Dec 2010 - 11:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Bujamin1483
Tregime islame Islami12prej Tue 7 Dec 2010 - 18:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 1valmir bllaca1645
Tregime islame Islami12prej Wed 1 Dec 2010 - 21:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi2038
avatarprej Wed 1 Dec 2010 - 2:46
preniqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1610
Tregime islame Jj10prej Tue 30 Nov 2010 - 9:04
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1889
Tregime islame Allahm10prej Mon 29 Nov 2010 - 15:03
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Pikë për pikë
 
0REJHANA-ENSAR1684
Tregime islame 1-11prej Mon 22 Nov 2010 - 17:13
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1587
avatarprej Sun 21 Nov 2010 - 20:26
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2082
Tregime islame 227-23prej Sun 21 Nov 2010 - 11:08
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Albi-ibro1981
Tregime islame Allahs10prej Sun 21 Nov 2010 - 2:49
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1546
avatarprej Thu 18 Nov 2010 - 20:36
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1745
Tregime islame Islami12prej Wed 17 Nov 2010 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1730
avatarprej Sun 7 Nov 2010 - 20:23
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Burim-Sherifi1734
Tregime islame Islami10prej Sat 30 Oct 2010 - 18:01
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1575
Tregime islame 56-31prej Fri 29 Oct 2010 - 16:02
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1622
Tregime islame Jj10prej Thu 28 Oct 2010 - 19:55
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2003
Tregime islame 227-23prej Tue 26 Oct 2010 - 23:00
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1525
Tregime islame Islami12prej Tue 26 Oct 2010 - 20:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1975
avatarprej Sun 24 Oct 2010 - 23:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0arben kasemi1663
Tregime islame Islami11prej Sat 23 Oct 2010 - 23:15
arben kasemi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
VËLLA I DASHUR!
 
0REJHANA-ENSAR1979
Tregime islame 1-11prej Thu 14 Oct 2010 - 20:30
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Të gjithë do të vdesim
 
0REJHANA-ENSAR1865
Tregime islame 1-11prej Thu 14 Oct 2010 - 20:21
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1751
Tregime islame Islami12prej Tue 12 Oct 2010 - 12:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2485
Tregime islame 227-23prej Sat 9 Oct 2010 - 22:43
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Shfrytezo te sotemen ngase e neseremja ndoshta nuk vjen kurre
 
0REJHANA-ENSAR2088
Tregime islame 1-11prej Fri 8 Oct 2010 - 17:54
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 11Albi-ibro2540
Tregime islame 252-47prej Wed 6 Oct 2010 - 21:02
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
C'nderimi nga burri-ngjarje qe i ka ndodhur motres son muslimane ne france
 
0REJHANA-ENSAR2259
Tregime islame 1-11prej Mon 4 Oct 2010 - 19:49
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1781
Tregime islame Islami12prej Thu 30 Sep 2010 - 22:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1729
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 22:06
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro2047
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 19:52
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1870
Tregime islame 252-47prej Thu 30 Sep 2010 - 17:26
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2092
Tregime islame 56-31prej Wed 29 Sep 2010 - 14:45
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1944
Tregime islame Islami12prej Tue 28 Sep 2010 - 18:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1757
Tregime islame 252-47prej Mon 27 Sep 2010 - 18:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1819
Tregime islame 252-47prej Mon 27 Sep 2010 - 17:48
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6ummAmr2347
Tregime islame Islami12prej Mon 27 Sep 2010 - 10:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1721
Tregime islame Jj10prej Mon 27 Sep 2010 - 9:18
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 0Gast1760
Tregime islame Jj10prej Mon 27 Sep 2010 - 9:15
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli2036
Tregime islame Islami12prej Mon 27 Sep 2010 - 0:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire