islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tregime islame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tregime islame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tregime islame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tregime islame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tregime islame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tregime islame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tregime islame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tregime islame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tregime islame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tregime islame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tregime islame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1556
avatarprej Tue 8 Jun 2010 - 20:38
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1361
Tregime islame 252-47prej Tue 8 Jun 2010 - 17:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1405
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 21:33
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1517
avatarprej Mon 7 Jun 2010 - 20:54
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1388
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 20:17
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1368
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 18:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1321
Tregime islame 252-47prej Mon 7 Jun 2010 - 17:49
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1363
Tregime islame Islami10prej Mon 7 Jun 2010 - 0:37
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli1411
avatarprej Sun 6 Jun 2010 - 23:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1400
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 23:05
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1786
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:58
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1447
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:50
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1770
Tregime islame 252-47prej Sun 6 Jun 2010 - 22:24
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1468
avatarprej Sun 6 Jun 2010 - 18:30
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi6431
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 16:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1512
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 15:52
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
BUJKU DHE GURALECAT
 
0Burim-Sherifi1626
Tregime islame Islami10prej Sun 6 Jun 2010 - 12:47
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Zudi Fejzuli1609
avatarprej Sat 5 Jun 2010 - 17:10
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
PASTRO ZEMREN
 
0Burim-Sherifi2284
Tregime islame Islami10prej Sat 5 Jun 2010 - 15:35
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1823
Tregime islame 252-47prej Sat 5 Jun 2010 - 1:57
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1355
Tregime islame 252-47prej Fri 4 Jun 2010 - 19:24
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1350
Tregime islame Jj10prej Fri 4 Jun 2010 - 18:33
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
URINONIN MBI VARIN E TIJ
 
0Burim-Sherifi1506
Tregime islame Islami10prej Wed 2 Jun 2010 - 19:54
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1524
Tregime islame 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 17:41
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro2334
Tregime islame 252-47prej Wed 2 Jun 2010 - 17:25
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1515
Tregime islame 252-47prej Sun 30 May 2010 - 22:23
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1255
Tregime islame 252-47prej Sun 30 May 2010 - 19:20
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1414
Tregime islame 252-47prej Sat 29 May 2010 - 21:29
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1193
Tregime islame 252-47prej Sat 29 May 2010 - 21:19
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1426
Tregime islame 252-47prej Thu 27 May 2010 - 20:12
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1477
Tregime islame 252-47prej Thu 27 May 2010 - 19:14
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1262
avatarprej Tue 25 May 2010 - 21:09
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Albi-ibro1551
avatarprej Mon 24 May 2010 - 20:13
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor1493
Tregime islame Jj10prej Mon 24 May 2010 - 15:48
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1589
Tregime islame Jj10prej Sun 23 May 2010 - 20:11
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1472
avatarprej Sun 23 May 2010 - 17:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1361
Tregime islame Jj10prej Sun 23 May 2010 - 15:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
MOSBINDJA
 
0Burim-Sherifi1636
Tregime islame Islami10prej Sat 22 May 2010 - 23:30
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1564
Tregime islame Islami12prej Sat 22 May 2010 - 1:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1237
avatarprej Thu 20 May 2010 - 22:50
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Albi-ibro1472
Tregime islame 252-47prej Tue 18 May 2010 - 19:09
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1514
Tregime islame Jj10prej Tue 18 May 2010 - 1:59
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2280
Tregime islame Islami12prej Thu 13 May 2010 - 0:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim islM
 
0Admin1367
Tregime islame Islami12prej Sat 8 May 2010 - 1:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregime islame
 
2Admin1336
Tregime islame Islami12prej Mon 3 May 2010 - 9:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim Ilsam
 
0Admin1059
Tregime islame Islami12prej Tue 27 Apr 2010 - 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim
 
0Admin1253
Tregime islame Islami12prej Tue 27 Apr 2010 - 8:31
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Tregim islam nga Historia islame
 
2Admin1340
Tregime islame Islami12prej Mon 26 Apr 2010 - 22:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një tregim interesant
 
0Admin1613
Tregime islame Islami12prej Sun 25 Apr 2010 - 11:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1415
Tregime islame Islami12prej Sat 24 Apr 2010 - 10:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire