islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tema EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tema EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tema EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tema EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2239
Tema Jj10prej Thu 24 Dec 2009 - 9:55
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1540
Tema Jj10prej Thu 24 Dec 2009 - 9:50
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2514
Tema Islami12prej Tue 22 Dec 2009 - 9:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1885
Tema Islami12prej Tue 22 Dec 2009 - 9:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1322
Tema Islami12prej Sat 12 Dec 2009 - 9:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1819
Tema Islami12prej Mon 7 Dec 2009 - 8:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2311
Tema Jj10prej Mon 30 Nov 2009 - 23:41
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1540
Tema Jj10prej Mon 30 Nov 2009 - 23:27
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1794
Tema Jj10prej Mon 30 Nov 2009 - 23:24
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2902
Tema Islami12prej Thu 26 Nov 2009 - 9:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2512
Tema Islami12prej Thu 26 Nov 2009 - 9:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1668
Tema Islami12prej Wed 18 Nov 2009 - 21:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1537
Tema Islami12prej Wed 18 Nov 2009 - 21:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor4778
Tema Jj10prej Thu 12 Nov 2009 - 22:13
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1746
Tema Jj10prej Wed 11 Nov 2009 - 23:56
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1552
Tema Islami12prej Thu 5 Nov 2009 - 10:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1451
Tema Islami12prej Thu 5 Nov 2009 - 10:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1463
Tema Islami12prej Thu 5 Nov 2009 - 9:57
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1737
Tema Islami12prej Tue 6 Oct 2009 - 11:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1626
Tema Islami12prej Wed 23 Sep 2009 - 11:40
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1523
Tema Islami12prej Mon 14 Sep 2009 - 10:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1696
Tema Islami12prej Mon 14 Sep 2009 - 10:18
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1639
Tema Islami12prej Sat 5 Sep 2009 - 10:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1674
Tema Islami12prej Wed 26 Aug 2009 - 12:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1635
Tema Islami12prej Thu 20 Aug 2009 - 12:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2630
Tema Islami12prej Wed 19 Aug 2009 - 9:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2412
Tema Islami12prej Thu 6 Aug 2009 - 10:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2302
Tema Islami12prej Thu 6 Aug 2009 - 10:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2275
Tema Islami12prej Wed 22 Jul 2009 - 9:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1593
Tema Jj10prej Wed 15 Jul 2009 - 18:59
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1853
Tema Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 19:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2175
Tema Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2210
Tema Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1663
Tema Islami12prej Sat 4 Jul 2009 - 18:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2003
Tema Islami12prej Fri 3 Jul 2009 - 0:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire