islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Lajme dhe Lajmërime EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Lajme dhe Lajmërime EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Lajme dhe Lajmërime EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Lajme dhe Lajmërime EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3001 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri vinni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Shume i mire & I mire  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin2019
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 4 Jun 2011 - 9:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin2379
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 15 May 2011 - 22:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 6Admin2061
avatarprej Mon 2 May 2011 - 0:06
Ardit Hoxhllaku Shiko mesazhin e fundit
 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1777
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Sat 31 Dec 2011 - 14:28
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin881
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 28 Dec 2011 - 10:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli950
avatarprej Wed 21 Dec 2011 - 19:11
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1235
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Tue 13 Dec 2011 - 1:47
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1036
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 1 Dec 2011 - 9:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4ebuAMR2780
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Fri 18 Nov 2011 - 9:28
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1623
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Thu 17 Nov 2011 - 21:37
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1137
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 17 Nov 2011 - 8:04
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1096
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 16 Nov 2011 - 9:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1124
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 23:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1136
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 2 Nov 2011 - 19:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1308
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 17 Oct 2011 - 11:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1739
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Mon 17 Oct 2011 - 11:08
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1260
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 17 Oct 2011 - 11:05
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1376
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 13 Oct 2011 - 9:45
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1222
Lajme dhe Lajmërime Islami11prej Mon 26 Sep 2011 - 9:13
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1200
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 26 Sep 2011 - 9:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin1989
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 22 Sep 2011 - 9:51
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin2871
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Thu 15 Sep 2011 - 10:55
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja1260
Lajme dhe Lajmërime Allahm10prej Mon 5 Sep 2011 - 17:48
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1896
Lajme dhe Lajmërime 56-31prej Sat 27 Aug 2011 - 15:01
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1450
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 14 Aug 2011 - 19:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1325
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 29 Jul 2011 - 16:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1209
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 29 Jul 2011 - 12:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1523
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 20 Jul 2011 - 20:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
NË MANIFESTIM DO TË KETË KUR`AN, LIGJERATË, ILAHIJE KU DO TË MARIM PJESË STAFI I FORUMIT.
 
0Admin1422
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 10 Jul 2011 - 16:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1478
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 2 Jul 2011 - 14:47
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Albi-ibro1626
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Fri 20 May 2011 - 13:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
AFET BEADINI
 
3AFET BEADINI2048
Lajme dhe Lajmërime 161-29prej Thu 12 May 2011 - 10:04
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Gast1874
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 8 May 2011 - 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI4471
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 8 May 2011 - 9:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2041
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 22:05
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1921
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 20:46
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1503
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sat 7 May 2011 - 18:09
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5AFET BEADINI1853
Lajme dhe Lajmërime 1306-85prej Thu 5 May 2011 - 12:01
sulejmantetova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Gast1587
Lajme dhe Lajmërime Jj10prej Sat 30 Apr 2011 - 14:14
Gast Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1851
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 28 Apr 2011 - 21:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Admin1690
Lajme dhe Lajmërime 252-47prej Wed 27 Apr 2011 - 20:30
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Jasemina1545
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Wed 27 Apr 2011 - 20:11
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam
ju na ndihmoni neve ta ndertojm xhamin ju jua u nderton allahu ne xhenet shtepin
 
0muslimanja.k1825
Lajme dhe Lajmërime 1296-22prej Wed 27 Apr 2011 - 18:23
muslimanja.k Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1428
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Fri 22 Apr 2011 - 15:09
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1435
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Fri 22 Apr 2011 - 15:06
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1334
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Wed 20 Apr 2011 - 12:54
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLajme 0Jasemina1358
Lajme dhe Lajmërime 1178-99prej Tue 19 Apr 2011 - 13:54
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI1955
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 12:58
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1524
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:25
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1480
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:20
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1260
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Mon 18 Apr 2011 - 9:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1481
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Sun 17 Apr 2011 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI1356
Lajme dhe Lajmërime Islami12prej Thu 14 Apr 2011 - 16:18
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire