islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Hudbe I slame EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Hudbe I slame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Hudbe I slame EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Hudbe I slame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Hudbe I slame EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Hudbe I slame EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Hudbe I slame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Hudbe I slame EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Hudbe I slame EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Hudbe I slame EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Hudbe I slame EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Hudbe I slame EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Hudbe I slame EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe I slame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Hudbe I slame EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Hudbe I slame EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Hudbe I slame EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Hudbe I slame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Hudbe I slame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Hudbe I slame EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Hudbe I slame EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Hudbe I slame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Hudbe I slame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Hudbe I slame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Hudbe I slame EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Hudbe I slame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Hudbe I slame EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Hudbe I slame EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riHudbe 2AFET BEADINI2709
Hudbe I slame 252-47prej Fri 31 Dec 2010 - 13:37
Albi-ibro Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Nuk do të dalë para All-llahut besimtari me një dënim më të madh se ai që nuk i ka edukuar fëmijët e vetë me një edukim të drejtë
 
2AFET BEADINI1911
Hudbe I slame Islami10prej Tue 28 Dec 2010 - 15:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
HUTBE- MOSRESPEKTI I PRINDERVE LLOGARITET NGA GJINAHET ME TE MDHAJA
 
2AFET BEADINI3151
Hudbe I slame Islami12prej Tue 21 Dec 2010 - 7:56
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4165
Hudbe I slame 56-31prej Fri 10 Dec 2010 - 19:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2548
Hudbe I slame Islami10prej Fri 10 Dec 2010 - 17:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
pasojat e gjinaheve
 
1AFET BEADINI2168
Hudbe I slame Islami12prej Fri 10 Dec 2010 - 13:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1679
Hudbe I slame Islami10prej Sun 5 Dec 2010 - 13:33
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2775
Hudbe I slame 56-31prej Sat 27 Nov 2010 - 17:32
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Burim-Sherifi1570
Hudbe I slame Islami10prej Thu 25 Nov 2010 - 18:24
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Burim-Sherifi1570
Hudbe I slame Islami10prej Fri 12 Nov 2010 - 20:29
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1667
Hudbe I slame 227-23prej Thu 28 Oct 2010 - 9:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1901
Hudbe I slame Islami10prej Sun 10 Oct 2010 - 19:11
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1718
Hudbe I slame 227-23prej Wed 22 Sep 2010 - 0:51
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1759
Hudbe I slame Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 14:19
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1719
Hudbe I slame Islami10prej Tue 21 Sep 2010 - 13:58
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2032
Hudbe I slame 56-31prej Fri 27 Aug 2010 - 15:03
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1586
Hudbe I slame 227-23prej Thu 26 Aug 2010 - 15:47
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi3091
Hudbe I slame Islami10prej Wed 25 Aug 2010 - 23:22
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi2827
Hudbe I slame 56-31prej Sun 8 Aug 2010 - 15:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor2375
Hudbe I slame Islami12prej Mon 2 Aug 2010 - 20:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi1850
Hudbe I slame Islami10prej Sun 1 Aug 2010 - 21:19
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1524
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:39
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1752
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:37
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1502
Hudbe I slame Jj10prej Sun 1 Aug 2010 - 12:35
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2020
Hudbe I slame Islami10prej Thu 22 Jul 2010 - 18:20
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2236
Hudbe I slame Islami10prej Sat 3 Jul 2010 - 11:56
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Burim-Sherifi2105
Hudbe I slame Islami10prej Sun 13 Jun 2010 - 17:07
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi2804
avatarprej Sat 12 Jun 2010 - 21:18
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1AFET BEADINI2946
Hudbe I slame 227-23prej Thu 27 May 2010 - 19:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
FRIKA DHE SHPRESA
 
0Burim-Sherifi2142
Hudbe I slame Islami10prej Mon 24 May 2010 - 0:10
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2102
Hudbe I slame Islami12prej Sat 22 May 2010 - 16:00
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1635
Hudbe I slame 56-31prej Fri 21 May 2010 - 11:11
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0AFET BEADINI2566
Hudbe I slame Islami12prej Fri 14 May 2010 - 18:51
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Hudbe Islame
 
0Mr.Uzeir-Ibrahimi2129
Hudbe I slame 56-31prej Sun 9 May 2010 - 15:49
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2AFET BEADINI4641
Hudbe I slame 227-23prej Sun 9 May 2010 - 0:45
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Hudbe Islame
 
0Mr.Uzeir-Ibrahimi1398
Hudbe I slame 56-31prej Mon 3 May 2010 - 18:26
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HUDBE
 
0AFET BEADINI4740
Hudbe I slame Islami12prej Fri 30 Apr 2010 - 20:15
AFET BEADINI Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
HUDBE
 
5AFET BEADINI2511
Hudbe I slame Islami12prej Mon 26 Apr 2010 - 17:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4AFET BEADINI1826
Hudbe I slame Islami12prej Thu 22 Apr 2010 - 18:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2ummAmr2873
Hudbe I slame 171-56prej Mon 19 Apr 2010 - 19:35
ummAmr Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3AFET BEADINI1791
Hudbe I slame Jj10prej Thu 15 Apr 2010 - 19:17
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1435
Hudbe I slame 56-31prej Sun 11 Apr 2010 - 8:35
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1781
Hudbe I slame Islami12prej Sun 7 Mar 2010 - 9:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3222
Hudbe I slame Islami12prej Sun 28 Feb 2010 - 10:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1690
Hudbe I slame Islami12prej Sun 28 Feb 2010 - 10:19
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire