islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tema EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tema EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tema EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tema EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tema EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tema EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tema EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tema EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tema EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tema EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tema EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Asnjë mesazh i ridefault 1albulena gashi1077
Tema 56-31prej Wed 11 Sep 2013 - 17:56
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
kam nevoj per ndim
 
0Zenel Kovaqi799
avatarprej Tue 10 Sep 2013 - 15:27
Zenel Kovaqi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Vizitor2182
Tema Avatar14prej Thu 16 Dec 2010 - 21:23
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Vizitor1636
Tema Avatar14prej Thu 16 Dec 2010 - 14:13
raba Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2816
Tema Jj10prej Thu 16 Dec 2010 - 9:24
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona1645
Tema 227-23prej Mon 13 Dec 2010 - 13:13
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Respekti për mësimdhënësin
 
0REJHANA-ENSAR1841
Tema 1-11prej Sun 12 Dec 2010 - 12:33
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1990
Tema 227-23prej Tue 7 Dec 2010 - 0:44
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bujamin2792
Tema Divers_30prej Mon 6 Dec 2010 - 0:01
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona2022
Tema 227-23prej Fri 3 Dec 2010 - 18:53
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin2056
Tema Divers_30prej Wed 1 Dec 2010 - 23:58
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4muslimanja1950
Tema 227-23prej Mon 29 Nov 2010 - 10:41
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1muslimanja1695
avatarprej Sun 28 Nov 2010 - 20:49
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli2630
Tema Islami10prej Sat 27 Nov 2010 - 21:03
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli2728
Tema Islami12prej Fri 26 Nov 2010 - 9:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Admin1858
Tema Divers_30prej Wed 24 Nov 2010 - 20:03
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Pse nuk falem?!!
 
2REJHANA-ENSAR1874
Tema 1-11prej Wed 24 Nov 2010 - 13:30
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Herë kështu e herë ashtu
 
0REJHANA-ENSAR1435
Tema 1-11prej Mon 22 Nov 2010 - 17:01
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riKuran
Dëshiroj të të përgjigjem…
 
2REJHANA-ENSAR1408
Tema 1-11prej Mon 22 Nov 2010 - 16:50
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli1536
avatarprej Sun 21 Nov 2010 - 19:08
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Zudi Fejzuli3008
avatarprej Fri 19 Nov 2010 - 17:46
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bujamin3948
Tema Divers_30prej Thu 18 Nov 2010 - 21:29
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riHudbe
Es-Selamun Alejkum, o ju haxhilerë
 
0REJHANA-ENSAR1425
Tema 1-11prej Wed 17 Nov 2010 - 15:01
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Porosi gjymtyrëve!
 
2REJHANA-ENSAR1507
Tema 1-11prej Wed 17 Nov 2010 - 14:59
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Thënje për sms
 
0REJHANA-ENSAR2417
Tema 1-11prej Wed 17 Nov 2010 - 12:27
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Syt e tu ... Ulja e shikimit‏
 
0REJHANA-ENSAR1759
Tema 1-11prej Wed 17 Nov 2010 - 12:14
REJHANA-ENSAR Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 1Zudi Fejzuli1571
Tema Jj10prej Tue 16 Nov 2010 - 9:44
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor1485
Tema Divers_30prej Mon 15 Nov 2010 - 21:17
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Një njeri me një karakter të tillë,do të shkojë gjithmonë nga fitorja në fitore.
 
4Bujamin1803
Tema Divers_30prej Sun 14 Nov 2010 - 21:20
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
" Kur flet historia, individët e veçantë duhet të heshtin." :)
 
4Bujamin1795
Tema Divers_30prej Sun 14 Nov 2010 - 21:03
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
"Vepro çfarë të duash, pasi çfarë të mbjellësh do të korrësh."
 
3Bujamin1577
Tema Divers_30prej Sun 14 Nov 2010 - 16:58
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0ummu Semih3951
Tema 153-28prej Sun 14 Nov 2010 - 0:34
ummu Semih Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riAudio ilahije 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1854
Tema 56-31prej Sat 13 Nov 2010 - 21:09
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Bujamin1594
Tema Divers_30prej Sat 13 Nov 2010 - 14:10
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Zudi Fejzuli1395
avatarprej Fri 12 Nov 2010 - 18:04
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1445
Tema 56-31prej Tue 9 Nov 2010 - 9:55
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1510
Tema 56-31prej Mon 8 Nov 2010 - 8:39
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1656
avatarprej Sun 7 Nov 2010 - 18:41
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi3532
Tema 56-31prej Sat 6 Nov 2010 - 10:37
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1592
avatarprej Fri 5 Nov 2010 - 19:29
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli1578
avatarprej Fri 5 Nov 2010 - 19:01
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Zudi Fejzuli1494
Tema Islami10prej Thu 4 Nov 2010 - 19:43
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Vizitor2104
avatarprej Mon 1 Nov 2010 - 17:54
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Mr.Uzeir-Ibrahimi1807
Tema 56-31prej Mon 1 Nov 2010 - 12:42
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1819
Tema 56-31prej Sat 30 Oct 2010 - 11:02
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Admin2645
Tema Islami10prej Sun 24 Oct 2010 - 14:09
Burim-Sherifi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1646
Tema 56-31prej Tue 19 Oct 2010 - 16:25
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Lexoje per hir te Zotit tend‏
 
9REJHANA-ENSAR2094
avatarprej Mon 18 Oct 2010 - 21:12
mumina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi4369
Tema 56-31prej Mon 18 Oct 2010 - 10:24
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1981
avatarprej Sat 16 Oct 2010 - 23:17
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire