islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Video Intervista EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Video Intervista EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Video Intervista EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Video Intervista EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Video Intervista EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Video Intervista EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Video Intervista EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Video Intervista EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Video Intervista EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Video Intervista EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Video Intervista EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Video Intervista EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Video Intervista EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Intervista EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Video Intervista EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Video Intervista EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Video Intervista EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Video Intervista EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Video Intervista EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Video Intervista EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Video Intervista EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Video Intervista EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Video Intervista EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Video Intervista EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Video Intervista EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Video Intervista EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Video Intervista EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Video Intervista EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1337
Video Intervista Islami12prej Tue 1 Apr 2014 - 11:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Zudi Fejzuli824
avatarprej Fri 29 Nov 2013 - 15:19
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin967
Video Intervista Islami12prej Sat 26 Oct 2013 - 23:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin713
Video Intervista 2943-66prej Sat 26 Oct 2013 - 16:32
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin932
Video Intervista Islami12prej Thu 17 Oct 2013 - 21:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin756
Video Intervista Islami12prej Thu 17 Oct 2013 - 17:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi976
Video Intervista Islami11prej Sun 10 Mar 2013 - 18:15
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
DR.SHEFQET KRASNIQI
 
1Admine-Meli773
Video Intervista Allahm12prej Sun 30 Dec 2012 - 22:52
besiminezemer Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin819
Video Intervista Islami12prej Fri 21 Dec 2012 - 8:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin795
Video Intervista Islami12prej Sat 15 Dec 2012 - 19:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1026
Video Intervista Islami11prej Fri 16 Nov 2012 - 14:29
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1718
Video Intervista Islami11prej Fri 16 Nov 2012 - 14:19
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0vildane1148
Video Intervista 518-56prej Fri 12 Oct 2012 - 19:15
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1313
Video Intervista Islami11prej Fri 28 Sep 2012 - 15:08
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi786
Video Intervista Islami11prej Mon 10 Sep 2012 - 23:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1542
Video Intervista Islami11prej Thu 6 Sep 2012 - 21:12
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2390
Video Intervista Islami11prej Sun 20 May 2012 - 12:00
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1046
Video Intervista Islami11prej Tue 6 Mar 2012 - 9:31
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin917
Video Intervista Islami12prej Fri 17 Feb 2012 - 0:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Shemsi826
Video Intervista Islami11prej Mon 30 Jan 2012 - 16:46
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa1677
Video Intervista 161-29prej Thu 8 Dec 2011 - 12:00
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi2048
Video Intervista Islami11prej Mon 5 Dec 2011 - 16:21
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1462
Video Intervista 1178-99prej Mon 17 Oct 2011 - 8:52
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1339
Video Intervista 161-29prej Wed 5 Oct 2011 - 10:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Shemsi2399
Video Intervista 161-29prej Fri 23 Sep 2011 - 13:37
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1774
Video Intervista 161-29prej Thu 22 Sep 2011 - 10:58
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8Shemsi1906
Video Intervista Islami11prej Thu 8 Sep 2011 - 13:42
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1565
Video Intervista 161-29prej Wed 7 Sep 2011 - 19:10
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 4vildane1966
Video Intervista 518-56prej Sat 16 Jul 2011 - 23:25
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa1446
Video Intervista 161-29prej Wed 6 Jul 2011 - 15:05
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0muslimanja2816
Video Intervista Allahm10prej Mon 4 Jul 2011 - 19:10
muslimanja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1778
Video Intervista Islami12prej Sun 3 Jul 2011 - 19:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane2089
Video Intervista 518-56prej Wed 29 Jun 2011 - 19:36
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0vildane2173
Video Intervista 518-56prej Sat 25 Jun 2011 - 11:18
vildane Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1583
Video Intervista 161-29prej Fri 10 Jun 2011 - 13:25
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi3841
Video Intervista 56-31prej Mon 30 May 2011 - 22:29
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1995
Video Intervista Islami12prej Mon 2 May 2011 - 9:49
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona3445
Video Intervista 227-23prej Sat 2 Apr 2011 - 2:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Mr.Uzeir-Ibrahimi1759
Video Intervista 56-31prej Tue 1 Mar 2011 - 10:12
Mr.Uzeir-Ibrahimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1669
avatarprej Mon 28 Feb 2011 - 8:14
subhanallah Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Mr.Uzeir-Ibrahimi1984
Video Intervista 227-23prej Sun 27 Feb 2011 - 11:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0aksa3579
Video Intervista 161-29prej Sat 26 Feb 2011 - 21:57
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 5Admin1964
Video Intervista Islami12prej Tue 4 Jan 2011 - 11:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Admin2156
Video Intervista Divers_30prej Sat 1 Jan 2011 - 21:17
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa1648
Video Intervista 161-29prej Sun 12 Dec 2010 - 12:24
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Bona1715
Video Intervista Allahs10prej Sun 21 Nov 2010 - 14:10
selami Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Zudi Fejzuli2055
avatarprej Tue 12 Oct 2010 - 22:29
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Zudi Fejzuli2031
avatarprej Sun 10 Oct 2010 - 18:03
Zudi Fejzuli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksa2370
Video Intervista Islami12prej Sun 10 Oct 2010 - 0:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Inshallah do te jemi prej atyre qe e praktikojme shume kete dua te mrekullueshme...
 
0muslimanja@792118
avatarprej Tue 14 Sep 2010 - 18:25
muslimanja@79 Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire