islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Tema islame për femrat muslimane EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Tema islame për femrat muslimane EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Tema islame për femrat muslimane EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Tema islame për femrat muslimane EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1046
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 22 Feb 2015 - 20:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault
Poshtrim për Nënën "8 Marsi"
 
1REJHANA-ENSAR1488
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Tue 18 Mar 2014 - 12:09
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin693
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 23 Feb 2014 - 21:25
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0rezarta752
Tema islame për femrat muslimane 2943-66prej Wed 8 Jan 2014 - 14:59
rezarta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin964
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Mon 29 Apr 2013 - 13:17
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin813
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 28 Apr 2013 - 20:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1071
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Thu 6 Dec 2012 - 9:27
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli958
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 7 Oct 2012 - 20:28
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin983
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Sun 7 Oct 2012 - 1:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin938
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 7 Sep 2012 - 22:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Ummu Amar811
Tema islame për femrat muslimane Divers_74prej Tue 19 Jun 2012 - 15:22
Ummu Amar Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1613
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 13 Apr 2012 - 9:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli980
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 13 Mar 2012 - 9:29
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2138
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 8 Mar 2012 - 16:48
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona876
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 12 Feb 2012 - 1:12
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli936
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 12 Feb 2012 - 0:55
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli2330
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 22 Nov 2011 - 10:22
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1427
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Thu 10 Nov 2011 - 23:24
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admine-Meli1186
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Thu 10 Nov 2011 - 23:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1151
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Thu 10 Nov 2011 - 12:02
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Ummu Amar1788
Tema islame për femrat muslimane 1178-99prej Sun 30 Oct 2011 - 18:07
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admine-Meli1480
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Fri 21 Oct 2011 - 13:31
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Shemsi1974
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Sun 16 Oct 2011 - 22:39
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1825
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:38
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1958
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:31
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona2075
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 2:22
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona2758
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 1:56
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1540
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 28 Sep 2011 - 1:10
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Admin1429
Tema islame për femrat muslimane Islami11prej Tue 20 Sep 2011 - 23:48
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi1348
Tema islame për femrat muslimane 1178-99prej Mon 19 Sep 2011 - 19:14
Jasemina Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin2723
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Tue 6 Sep 2011 - 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1464
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Tue 6 Sep 2011 - 10:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1326
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 2 Sep 2011 - 10:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 5Bujamin1954
avatarprej Wed 20 Jul 2011 - 23:21
donesi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1458
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Mon 18 Jul 2011 - 20:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1586
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 7 Jul 2011 - 3:27
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2Bona2538
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sat 16 Apr 2011 - 14:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1675
Tema islame për femrat muslimane Islami12prej Fri 8 Apr 2011 - 22:54
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1780
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 6 Apr 2011 - 1:14
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2787
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 3 Apr 2011 - 18:53
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 3Bona1859
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sat 12 Mar 2011 - 21:58
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0Bona1663
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Wed 9 Mar 2011 - 0:01
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2beli0312646
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Fri 4 Mar 2011 - 18:14
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 2Bona1869
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 3 Mar 2011 - 14:52
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Vizitor6856
avatarprej Sun 20 Feb 2011 - 22:04
baki1980 Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1Bona2814
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Sun 20 Feb 2011 - 3:30
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 6Bona2092
avatarprej Thu 17 Feb 2011 - 9:53
merjemm Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor1742
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Sun 6 Feb 2011 - 10:16
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Bona2281
Tema islame për femrat muslimane 227-23prej Thu 27 Jan 2011 - 8:24
Bona Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Vizitor2965
Tema islame për femrat muslimane Jj10prej Sun 26 Dec 2010 - 13:13
Vizitor Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2, 3  NextMbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, Motrat-Islame, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire