islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryPytësoriKërkoidentifikimiRegjistrohuCalendarTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyYesterday at 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2993 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mehmetaslan

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 1 Nov 2009 - 9:54

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Ibrahi10

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN.


Ibrahimi a.s 1 by lazimeli


Hz.Ibrahimi pjesa 2 by lazimeli


Hz.Ibhrahimi 3 by lazimeli

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015111
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015113
1.HZ.IBRAHIMI A.S.part01.rar
2.HZ.IBRAHIMI A.S.part02.rar
3.HZ.IBRAHIMI A.S.part03.rar
4.HZ.IBRAHIMI A.S.part04.rar
5.HZ.IBRAHIMI A.S.part05.rar
6.HZ.IBRAHIMI A.S.part06.rar
7.HZ.IBRAHIMI A.S.part07.rar
8.HZ.IBRAHIMI A.S.part08.rar
9.HZ.IBRAHIMI A.S.part09.rar
10.HZ.IBRAHIMI A.S.part10.rar
11.HZ.IBRAHIMI A.S.part11.rar
12.HZ.IBRAHIMI A.S.part12.rar
13.HZ.IBRAHIMI A.S.part13.rar
14.HZ.IBRAHIMI A.S.part14.rar
15.HZ.IBRAHIMI A.S.part15.rar

16.HZ.IBRAHIMI A.S.part16.rar
Vërejtje: Për ta pasur këtë Film në kompjuterin tuaj duhet që ti merni të gjitha partet dhe pastaj nga e para ti bëni extract dhe në fund do tju hapet video në format avi...nëse keni ndonjë problem shkruani.


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 11 Feb 2012 - 11:28, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 6:25

Admin shkruajti:
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Ibrahi10

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN.

SHIKO KËTU


Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015111
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015113


1.HZ.IBRAHIMI A.S.part01.rar
2.HZ.IBRAHIMI A.S.part02.rar
3.HZ.IBRAHIMI A.S.part03.rar
4.HZ.IBRAHIMI A.S.part04.rar
5.HZ.IBRAHIMI A.S.part05.rar
6.HZ.IBRAHIMI A.S.part06.rar
7.HZ.IBRAHIMI A.S.part07.rar
8.HZ.IBRAHIMI A.S.part08.rar
9.HZ.IBRAHIMI A.S.part09.rar
10.HZ.IBRAHIMI A.S.part10.rar
11.HZ.IBRAHIMI A.S.part11.rar
12.HZ.IBRAHIMI A.S.part12.rar
13.HZ.IBRAHIMI A.S.part13.rar
14.HZ.IBRAHIMI A.S.part14.rar
15.HZ.IBRAHIMI A.S.part15.rar

16.HZ.IBRAHIMI A.S.part16.rar

Vërejtje: Për ta pasur këtë Film në kompjuterin tuaj duhet që ti merni të gjitha partet dhe pastaj nga e para ti bëni extract dhe në fund do tju hapet video në format avi...nëse keni ndonjë problem shkruani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 6:26

selam alejkum e kam shkarku filmin rreth jetes se ibrahimit a.s po nuk po me ban se di pse pom thot ju duhet liqenca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Nuk e di për cfar licence po folni   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 8:23

Unë nuk kam vendos asnjë pasword ndoshta ju keni problem në kompjuterin tuaj se asnjë deri tash nuk më ka thënë shikojeni kompjuterin ndoshgta winrari nuk ju ban ose kur aj filmi të bëhet extrakt akoma pa mos e mbyllur atë që ta lip licencen hapeni folderin ku e ka cu filmin dhe do të mudneni em e pa se disa her ashtu ndodhën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
bekimi5
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 10 Jun 2010 - 23:51

Selam Alejkum vella i nderuar Admin. Alalhu ju shperblefte per punen dhe angazhimin tuaj. Kam nje pyetje per ju : A mundeni qe kete film te Ibrahimit (alejhi selam) ta vendosni per shkarkim sikurs e keni vendosur per shkarkim ligjeraten e hoxhes Dhulkarnejn Ramadani, ne megaupload, ngase ne kete format nuk po funksionon. Allahu ju shperblefte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 10 Jun 2010 - 23:55

Filmi i Ibrahimitg a.s ka qen per shkakrim ne megaupload por eshte me pjes vlla sepse filmi ehste i madh dhe patjeter ta benim me parte qe do em thene dueht me i amr te gjitha partet pastaj me i be extract nga parti pare por ense u ka kalu afati parteve ateher do te mundohemi ne te ardhmen me iu upladu perseri ..Amiin edhe juve Allahu ju shperbleft per viziten nje ehr ju deshiroj mirseardhje ne forum edhe juve ua bej me dije s ene ballin e kemi chat boxin ku mund te identifikoheni dhe te pyeteni direkt per problemet ne forum.

wes-selamu alejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
mexhid
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 16/09/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 17 Sep 2010 - 14:40

selam munsisht postojeni filmin ne muvinova esht me thjesht pet ta shikuar dhe shkarkuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 9:58

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per mundin ,por a ka mundesi qe te postojm filmin neper forumet tjera nese lejohemi nga ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 11:47

Alejkum selam motër amin edhe juve Allahu ju shpërbleft, nuke di motër më duekt shumë dicka palidhje se shume mund ka ki film po de bsieodjm me stafin dhe do te konludojm se po ose jo.

wes-selamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 11:50

Ma bëni hallal kete film mund ta vendosni ku te doni edhe spe e kan shume forume une emndova se per jusufin a.s ate jo.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 13 Oct 2010 - 13:15

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft d.m.th te tjeret filma mund ti postojm ne forumet tjera, ma beni hallall.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 13 Oct 2010 - 13:34

Domethene moter mundeni ti psotoni duke mos ua ndryshuar burmin dueke cekur se ku e keni mar ose linkun ose embedin e evndosni.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Shkarko Filmin e Ibrahimit a.s   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 15 Oct 2010 - 18:36

Film Islam
Ibrahimi a.s me titrat shqip
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Hz11 234.3 MB flv
SHKARKO

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 17 Dec 2012 - 10:18, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
besimi5
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 25
Data e regjistrimit : 05/03/2011
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : lipjan

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 3 Apr 2011 - 11:54

spo bon mega upllodi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 3 Apr 2011 - 13:13

Si be nuk ban linki tahs e pahs ja kliko ketu

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
bekimi5
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 1 Aug 2011 - 22:59

Selam alejkum vellezer, ma beni hallall mirpo ky film i Ibrahimit (a.s.) nuk po bene me danlladuar, mundesishte shikojeni dhe rregullojeni. Allahu ju shperblefte, selam alejkum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 2 Aug 2011 - 14:28

We alejkumu selam vlla Bekim une e provova dhe mire ishin linqet por edhe ne format flv mund ta maresh komplet filmin pa linqe po me sa pash nuk i ke shiqu gjith linqet ose nuk din me dowonladu nga megaupload ja une serisht do ta venbdoj linkun ku mundesh ta maresh komplet ne format flv dhe pastaj konvertoje en format qe done ti.

SHKARKO KETU

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
emjuesej
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 30/11/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 30 Nov 2011 - 14:08

Ma web faqe e keqe skum pa . Keni postu shum material a kurxha nk po qelet kurxha nuk mundesh me downloadu edhe shum e ngadalshme faqja shum po koqitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
emjuesej
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 30/11/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 30 Nov 2011 - 14:09

Ma web faqe e keqe skum pa . Keni postu shum material a kurxha nk po qelet kurxha nuk mundesh me downloadu edhe shum e ngadalshme faqja shum po koqitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 1 Dec 2011 - 8:35

ti i nderuar emjuesej sic e paske emrin edhe lidhje spaske me internet e me webfaqe uen tash e pash gjitha linkat bejshin po une se ju kini internet te dobet qe sju hapet faqja dhe qe nuk dini me dowonladu faj sju kam a sa per ate se nuk bajka faqja shko neperfaqet qe bejn e qe te eplqejn ty mundesh lirisht me u cantarsu ose mos me hy me kush em zor nuk te shtin me hy .Sa i perket se nuk hyn ne faqe ndoshta tek ti s eke internet ndoshta me usb memzi hapet kurse tek uen en sekond hapet faqja.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 6 Jan 2012 - 14:38

Selam alejkum. Admin me fal por a ka mundesi ta postosh filmi te plot se ne kete linkin e fundit nuke ish filmi deri ne fund.
Faliminderit per mirkuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 6 Jan 2012 - 20:56

Filmi është i plotë tek linkat kur ti marësh të gjitha dhe në fund i extracton nga e para dhe ne fund të del filmi në format avi.Para 1 jave i kam amr gjith linqet dhe e kam extractu dhe me ka dla filmi avi.

wes-selamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: selamu alejkum   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySat 7 Jan 2012 - 13:25

Po e di qe me parta eshte filmi i plote ne fomatin AVI, por ne formatin FLV nuke eshte i plote. me respekt arti_82

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 10 Jan 2012 - 15:31

ja shkarkoni ne kete link filmin e plote ne format MP4

http://www.fileflyer.com/view/VlfP5A1


Edituar për herë të fundit nga artani_82 në Tue 28 Feb 2012 - 22:25, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 10 Jan 2012 - 21:52

Allahu ju shpërbelft vlla i nderuar arftan për punën q0δ bëni për konvertimet e filmave.

wes-selamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 11 Jan 2012 - 0:37

faliminderit edhe prej teje Admin, po munohem edhe une me ato mundesit e mija dicka me kontribu.
wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Ibrahimi a.s pjesa e parë për shiqim   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 8 Feb 2012 - 22:57


Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 11 Feb 2012 - 11:31, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySat 11 Feb 2012 - 11:29

Es-selamu alejkum e kompletova filmin ne fillim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 17 Dec 2012 - 10:14

SHKARKO KËTU

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: