islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Admin

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2996 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Clirim Sopa

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi Empty
MesazhTitulli: Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi   Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi EmptyFri 19 Nov 2010 - 21:30

shkarkoni ilahijen:

" Selam past Ibrahimi" kenduar dhe punuar nga vete une Burim Sherifi
Attachments
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi Attachment01 - Burim sherifi - Ilahija-Selam past Ibrahimi.zip
(1.5 Mb) Downloaded 71 times

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ilahija"Selam past ibrahimi kenduar nga Burim sherifi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ilahie-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: