islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Hyn në Playstore mere aplikacionin Pastaj logiru si ne foton 2

Kur të logiresh lip forumin si në foton 3 Kur ta gjejsh hyr logiru


Kur të shtypish login ne te djatht e ke regjistrohu si ne fotot


Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Islam) 5 Keshilla
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyToday at 1:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyToday at 0:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyToday at 0:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 22:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 19:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyYesterday at 15:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 8 May 2019 - 14:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 7 May 2019 - 18:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 7 May 2019 - 18:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 7 May 2019 - 2:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 7 May 2019 - 2:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 5 May 2019 - 13:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 5 May 2019 - 10:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 8 Apr 2019 - 17:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 8 Apr 2019 - 17:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 8 Apr 2019 - 17:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 7 Apr 2019 - 17:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 3 Apr 2019 - 18:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 3 Apr 2019 - 18:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 3 Apr 2019 - 18:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 3 Apr 2019 - 18:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 2 Apr 2019 - 19:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 2 Apr 2019 - 19:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 16:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 16:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 16:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 11:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 11:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySun 31 Mar 2019 - 10:25 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 1 anëtar 0 të fshehur 10 vizitorë :: 2 Bots

Admin

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 8:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2995 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri lazi82

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24176 artikuj v 13340 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
Share
 

 [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8317
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
MesazhTitulli: [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!   [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 30 Jun 2014 - 0:00

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Spote dhe video projekte-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: