islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryPytësoriKërkoidentifikimiRegjistrohuCalendarTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Film serik islam...............Ramazani i fundit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyYesterday at 7:30 nga Agim Tanushi

» Foto Duaja e dites së tret
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

» Vegjetarianët janë më pak të shëndetshëm se konsumuesit e mishit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:49 nga Admin

» Muslimanët në Bullgari ruajnë Kuranin e punuar me dorë si pasurinë më të madhe
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:34 nga Admin

» Lajme Ditore: Përvjetori i marshit të protestave, vriten 4 palestinezë në Rripin e Gazës
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:31 nga Admin

» Lajme Ditore; Një suedez gjobitet për fyerje të muslimanëve
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:28 nga Admin

» Lajme Ditore: Turqi, fillon procesi i votimit për zgjedhjet lokale
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:25 nga Admin

» Lajme Ditore: Përmbytjet në Afganistan vrasin 17 persona
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:18 nga Admin

» Lajmet Ditore:Gaza, forcat izraelite martirizojnë dy palestinezë gjatë protestave
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 31 Mar 2019 - 12:16 nga Admin

» Besimtarët janë si një trup i vetëm
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:52 nga Admin

» Ja pse duhet te pini shume ije?!
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:21 nga Admin

» Ajete kuranore ne lidhje me familjen dhe femijet
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:17 nga Admin

» MARIETA NGA JERUZALEMI
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:12 nga Admin

» Lajme Ditore: Ne Berlin te Gjermanise priten muslimanet me lule
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:10 nga Admin

» Lajme Ditore:Opozita planifikon atentate dhe sulme terroriste në Venezuelë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:09 nga Admin

» Lajme Ditore: lina  Lajmet Izraeli kryen sulme ajrore në Gaza
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:07 nga Admin

» Lajmet Ditore: Mali, të paktën 134 të vdekur nga sulmi
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 20:03 nga Admin

» Lajme Ditore: Liga Arabe nuk do të diskutojë që Sirisë ti kthehet anëtarësimi
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 24 Mar 2019 - 19:29 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2993 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri mehmetaslan

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24164 artikuj v 13329 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

 Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 28 Mar 2010 - 9:29

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 109_012

Film serik me titrat shqip.
Madhësia:237.96 MB
Formati: mpeg


Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Faikoi10

Pjesa e 1: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 2: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 3: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 4: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 5:SHIKO SHKARKO

Pjsesa e 6:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 7: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 8:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 9:SHIKO

Pjesa e 10:SHIKO

Pjesa e 11:SHIKO
SHKARKO

Pjesa e 12:
SHIKO SHKARKO

Pjesa e 13:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 14:
SHIKO SHKARKO

Pjesa e 15:
SHIKO SHKARKO
Pjesa e 16:
SHIKO


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 31 May 2010 - 14:52, edituar 15 herë gjithsej (Reason for editing : EDITUAR Më 10/05/2010)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret

Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 9:47

Selam alejkum Allahu ju shperbleft per punen tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: we alejkumu selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:03

Amiin gjithashtu edhe juve Allahu ju shpërbleft për vizitën si dhe antarsimin wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret

Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:06

selam alejkum, a ka mundesi d.m. th e ketij filmi ,Allahu ju shperbleft per mirkuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: alejkum selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:17

Ky film ka të bëj me trashigimin e hilafetit në kohën e dinastis abasite dhe emevite se si kan udhëheq këta dinasti si dhe ka të bëj me clirimin e spanjës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret

Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 11:44

selam alejkum, Allahu ju shperbleft per mundim, siq e pash ky film nuk e kish perfundimin qysh ne pjesen e dyt, ndoshta ka edhe pjes te tjera , nese ka mundesi te me tregoni se prej ku e keni mar ket film qe ta shiqoj vazhdimin, Allahu ju ndihmoft ne perkethimin deri ne fund te ketij filmi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Alejkum selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 11:56

Vlla i nderuar unë i kam të gjitha pjesët e këtij filmi dhe inshallahu teala dal ngadal do ti vendosi të gjitha pjesët po internetin e kam shumë të dobët i kam edhe disa filma tjerë me titrat shqip me kalimin e kohës do ti vendosim.
Në vend tjetër nuk jan këta filma vetëm këtu.

Es-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret

Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 12:14

ndoshta ju bezdisa por a ka mundesi te ma jepni vetem titullin e filmit ne gjuhën arabe, un nuk e kuptoj gjuhën arabe por deshta vetem ta lypi ne google per te shiquar sepse me mbeti ne gjysm,Allahu ju shperbleft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: selamun alejkum   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 15:12

vlla je puntor mundi dhe puna me xhennet tu shperbleft

selamun alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret

Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 12 Apr 2010 - 18:28

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per pjeset tjera te filmit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 12 Apr 2010 - 18:41

ahiret shkruajti:
Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per pjeset tjera te filmit.

Amin edhe juve Allahu ju shperbleft per viziten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 28 Apr 2010 - 11:35

FAIKOI KUREJSH PJESËT: 9, 10,11 PëR SHIQIM NALT NË KRYE

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 10 May 2010 - 2:44

I KAM POSTU NALT DERI NË EPIZODIN E 13

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 2:46

Ja edhe epizodin e 15 për shiqim i cili eshte shume i shkurter por duehshte te vendoset edhe kjo pjese do ta vendoj edhe për shkarkim kët5 pjes.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 10:13

selam alejkum, ne epizodin e 15 nuk po mujm te klikojm per de shiquar filmin- fajkoi kurejsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 13:23

E hoqa une se e kam uplaodu perseri do ta vendosi tash

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 13:57

Tash ban me e Shiku dhe me e shkarku epizodin e 15

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 44
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 14:27

selam alejkum,episodi i 15 nuk asht sepse ne te gjindet perseri epizodi i 14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 14:50

Jojo gabim e ke e kam vendu epizodin e 15 qe eshte diku 31 minut bjeri refresh dhe shko ne faqene pare ku i kam vendos se mreme e kam be uplaod a pak para e vendosa.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 26 May 2010 - 21:46

Allahu ju shperbleft me xhenet,,,a ka mudesi mi ba eshe te 9 10 per mi shkarku Allahu ju shperbleft...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 31 May 2010 - 14:51

sELAMU ALEJKUM E VENDOSA EPIZODIN E 16 PËR SHIQIM SË SHPEJTI DO TA VENDOSI PËR SHKAKRIM.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
admirimi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 47
Data e regjistrimit : 18/05/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 1:08

vella Admin epizoda 14 15 16 jan gjitha te njejta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 10:30

sedi vlla ashtu kishin qenë në cd ato ndoshta kan bë gabim..vlla për ndonjë pyetje ma të shpejt në ballin në fund e kemi chatin ku munden antarët të parashtroojn pyetje dhe kërkesat e tyre ndoshta këtë nuk e ke dit.
wes-selamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
admirimi
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 47
Data e regjistrimit : 18/05/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 22:37

jo valla nuk e pasna dit flm per informat Allahu te shperbleft per punen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 2 Dec 2010 - 21:44

Selam alejkum o vlla Allahu te shperbleft per keta filma po a ka mundesi me e dit se cila esht e serija e par te paren po e di se ne fillim shkrun epizodi i pare ama tjerat spo lidhen kurqysh me ren se kshtu sun po e kuptoj filmin Allahu te shperbleft esselamu alejkum

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8307
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:15

we alejkumu selam vlla ashtu sic i kam nxjer prej cd ashtu i kam vendos as une nuk e di se si i kan vendos ata ahjr inshallah.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: