islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» [Teme islame] Islami kerkon musliman!
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 16 Oct 2019 - 5:13 nga Admin

» [Artikull] Vesveset dhe rrugët e shpëtimit prej tyre
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:46 nga Admin

» [Teknologji dhe shkence] Programi kompjuterike thote se bibla eshte shume me e dhunshme se Kurani
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 16 Oct 2019 - 4:24 nga Admin

» [Tregim Islam] Dy Fjale
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:53 nga Admin

» [Tregim islam] I Dituri dhe Farketari
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 16 Oct 2019 - 3:43 nga Admin

» (Tregim Islam) 5 Keshilla
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 15 Oct 2019 - 3:22 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 11.10.2019] Tema: "Udhetimi I shpirtit"
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:39 nga Admin

» [Hudbe e Xhumas 04.10.2019] Tema:I Falimentuari I Ahiretit
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 15 Oct 2019 - 2:15 nga Vizitor

» [Tema islame] Çtë mbjellësh, do të korrësh
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 15 Oct 2019 - 0:50 nga Admin

» [Artikull islam] Si e redukton feja depresionin dhe si e shëron tërësisht atë? Ja dhe përgjigjet shkecore!
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:36 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Nesër mblidhen ministrat e BE-së, Shqipëria temë kryesore
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:30 nga Vizitor

» [Lajme Ditore] Mbretëresha mban fjalim, hap zyrtarisht parlamentin britanik
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:27 nga Admin

» [Lajme Ditore] Spanjë:Gjykata Supreme dënon 9 liderët e Katalonjës
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:24 nga Admin

» [Lajme Ditore] Trump: Askush të mos presë që forcat amerikane do të konfrontohen me Turqinë
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:22 nga Admin

» [Lajme Ditore] Kërcënon presidenti kinez: Kushdo që tenton të ndajë Kinën do përfundojë me trupa të copëtuar
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:19 nga Admin

» [Lajme Ditore] Nobeli për Ekonominë, qasja e studiuesve në luftën kundër varfërisë
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 21:16 nga Admin

» Film serik islam...............Ramazani i fundit
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 14 Oct 2019 - 17:35 nga Admin

» Foto Duaja e dites së tret
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 8 May 2019 - 16:41 nga Admin

» Gjerat qe nuk e prishin agjerimin
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 7 May 2019 - 20:06 nga Admin

» *Vlera e muajit Ramazan dhe agjërimit të tij*
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 7 May 2019 - 20:01 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Ramazani Muaji I meshires
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 7 May 2019 - 4:40 nga Admin

» Mesazh urimi i stafit të Forumit me rastin e fillimit të muajt të Ramazanit
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 5 May 2019 - 15:42 nga Admin

» Hudbe e Ardhjes së Ramazanit: "Gëzohuni se ju ka ardhur Ramazani!"
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 5 May 2019 - 12:17 nga Admin

» Gjashtë fakte për vezët
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:30 nga Admin

» Dhjetë përgëzime për atë që e fal namazin e sabahu
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:23 nga Admin

» Allahu ma dërgoi Islamin në shtëpi.
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyMon 8 Apr 2019 - 19:15 nga Admin

» Pa internet mund të qëndrojmë, por pa kufij jo!
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 7 Apr 2019 - 19:22 nga Admin

» Lajmet Ditore: Prekëse, bashkohet me familjen 21 vjet pasi u rrëmbye
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:50 nga Admin

» Lajmet Ditore: BE heq vizat për britanikët, pavarësisht sherrit për Gjibraltarin
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:48 nga Admin

» Lajmet Ditore: Zvicër, gabimet e mjekëve shkaktojnë mijëra vdekje
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:44 nga Admin

» Lajmet Ditore: Del në ankand tenda e Gedafit, ja në cilat shtete u vendos ajo
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 3 Apr 2019 - 20:42 nga Admin

» [Hudbe islame] Ders i xhumas mbajtur në Xhamin e Frankenthalit 29.03.2019 Ligjerues: Ilaz.ef.Salihi Tema: “Israja dhe Miraxhi,mrekulli,bindje dhe dhurat nga Allahu xh.sh”
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:41 nga Admin

» Namazi është miraxhi i besimtarit
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyTue 2 Apr 2019 - 21:29 nga Admin

» Rrugët moderne që të shpien në imoralitet
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:36 nga Admin

» Vlera e qumshtit te dhise (Foto tekst)
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:25 nga Admin

» Mbreti misterioz [Tregim islam]
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 18:10 nga Admin

» Makil Ibn Jesar- RADIJALLAHU ANHU
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 13:24 nga Admin

» Shkence:Historia e një astronauti
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 13:19 nga Admin

» TREGIMI I NJERIUT BANOR I XHENETIT
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptySun 31 Mar 2019 - 12:52 nga Admin

Koha deri ne Ramazan

Kush është në linjë
13 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 13 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
 1.Po 5 kohë elhamdulilah
 2.Vetëm Sabahun
 3.Kur kam kohë
 4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
 5.Vetëm xhuman
 6.Nuk falem hiq
Shiko rezultatin
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 2998 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri shqipor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24181 artikuj v 13345 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Share
 

  E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyWed 21 Dec 2011 - 22:48

E pyet mesuesi nxenesin e tije:
-Qka punon babai yt?

Heshti nxenesi dhe nuk u pergjigj!

Serish e pyeti mesuesi nxenesin:
-Qka punon babau yt o filan?

Prap heshti nxenesi dhe nuk u pergjigj!

Bertiti mesuesi nga zeri i te cilit ushtoj ter klasa:
-O idiot! Anuk e di se qka punon babai yt?

E ngriti koken nxenesi dhe tha: Po e di!
Ai eshte duke fjetur ne varrin e tije.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8322
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 37
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyThu 22 Dec 2011 - 10:21

Subhanallah nxënësi paska qen shumë i mençur,e kjo msusja budallic e madhe.Po ti kur hehstën njeriu nuk duhet me ju vu shumë.Ka ksi njerëz plot0δ nëpër botë edhe pse kjo ishte një barcolet apo një tregim por edhe në realitet ndodh e njëjta.Allahu të shpërbleft vlla për këtë postim.

Allahu ju shperbleft per postimin.
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Jasemina
Motrat islame
Motrat islame
Jasemina

Numri i postimeve : 523
Data e regjistrimit : 19/02/2011
Nacionaliteti-Sheti : Aty ku ma ka dhan Zoti rriskun..NE TOK

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? EmptyThu 22 Dec 2011 - 10:33

Allahu ju shperblefte per postimin ..
..Ndersa Msusit Allahu ja dhasht durimin e inshalla marsohet nga trut pak ... + Sjellja raporti nexenes mesuse te thuhet IDIOT. Kto ne ditet e sodit ndodhin se ne gjeneratat para meje dhe kur kam qen un , nuk ka ndodh qe te ken kto sharje e ofendime llafe ordinere per nxensit , ndoshta shkopi duarve kemi honger ama te shame nuk ka pas ...
-Cka ju ka dasht msusit ta din se cka i punon baba ..?! Se mos gje punon ne gjendjen civile . SubhanAllah

Allahu ju shperbleft per postimin.
I K R E -(lexo-meso)

 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? X8s7uxt3hqta
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
(¯`*•.¸♥️ La İlahe İllallah Muhammeden Resulallah ♥️¸.•*´¯)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
 E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty
MesazhTitulli: Re: E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?    E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E pyet mesuesi nxenesin e tije: -Qka punon babai yt?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Tregime Islame-
Kërce tek: