islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty96%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty0%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty0%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty0%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty1%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty2%"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 "GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Muhamed Dolaku
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Muhamed Dolaku

Numri i postimeve : 3478
Data e regjistrimit : 16/09/2011
Mosha : 75
Nacionaliteti-Sheti : R e Kosovës, Mitrovicë

"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" Empty
MesazhTitulli: "GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT"   "GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT" EmptyTue 17 Jul 2012 - 1:08

"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT"


[Only admins are allowed to see this image]

Allahu ju shperbleft per postimin.
[Only admins are allowed to see this image]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
"GEZUAR MUAJIN E MADHNUSHEM TE RAMAZANIT"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Urimet e Ramazanit-
Kërce tek: