islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty20%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty7%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty37%Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Empty
MesazhTitulli: Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit   Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit EmptyTue 13 Dec 2011 - 10:12

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Palestinezi1
Ky
është një moment ku një granatë me gaz lotsjellës godet një demonstrues
Palestinës në kokë. Kjo ka ndodhur gjatë përleshjeve mes ushtrave
izraelit dhe palestinezëve në Bregun Perëndimor, raporton gazeta
Shekulli.

I vdekur mbeti Mustafa Tamimi, 28 vjeç, vdiq këtë të shtunë. Ndërsa
një zëdhënës i ushtrisë së Izraelit është akuzuar për tallje të viktimës
në Twitter.

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Article-2073054-0F23B0C100000578-314_634x391

Në një kohë kur përcjellësit e të vdekurit po merrnin pjesë në
funeralin e Tamimit, zëdhënësi i Forcë Mbrojtës të Izraelit, Peter
Lerner ka shkruar në Twitter: Çfarë po mendonte Mustafa në kohë kur po
vraponte pranë xhipit duke qëlluar me gurë”.

Më pas u publikuan edhe fotot për të treguar se palestinezi mbeti i
vrarë teksa po qëllonte me gurë në drejtim të ushtarëve izraelitë.

Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit Article-2073054-0F257F6500000578-1_634x387

E përditshmja britanike Telegraph raporton se edhe gjatë përcjelljes
së tij për në banesën e fundit ushtria izraelite la të plagosur pesë
persona.

Palestina vazhdon të mbetet e pushtuar nga Izraeli që prej luftës së vitit 1967.(Breziiri)

Allahu ju shperbleft per postimin.
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Ushtaraku izraelit tallet në Twitter me vdekjen e palestinezit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2011 :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: