islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty96%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty0%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty0%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty0%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty1%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty2%Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Empty
MesazhTitulli: Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik    Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik EmptySat 28 Jul 2012 - 20:50

[youtube][/youtube]

Allahu ju shperbleft per postimin.
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Dëbimi nga Xheneti, Ademi dhe Hava - Dr. Zakir Naik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: