islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty96%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty0%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty0%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty0%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty1%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty2%Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) Empty
MesazhTitulli: Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD)    Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) EmptySat 29 Dec 2012 - 10:48


Allahu ju shperbleft per postimin.
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Fitorja në Ajnu Xhalut - Dhulkarnejn Ramadani (HD)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: