islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty96%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty0%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty0%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty0%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty1%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty2%Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! Empty
MesazhTitulli: Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu!   Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! EmptySat 29 Dec 2012 - 21:29

Ndëgjo intron kundër vitit të ri
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu! 40949611[You must be registered and logged in to see this link.].
[You must be registered and logged in to see this link.] - [You must be registered and logged in to see this link.].
[color:a367=#aaa]
SHKARKO
- .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Projekt i Forumit:- Intro nga gjith Hoxhalalrët - Stooop Festës së mallkuar pagane "Viti i ri"vetëdisohu!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Të gjith Hoxhalalrët me ligjeratat e tyre në video thirin kundër festës së urejtur "Vitit të ri" Ty a ke sy me shiqu a ke vesh me ndëgju apo rrugën e shejtanit ke me pasu.
» Thuaj stop kesaj feste te mallkuar e mos e hidhero Allahun xh.sh vetedisohu o musliman!
» Viti i Ri, festë krishtero-pagane
» [Aktualitet] Munafikat e quajtur musliman ua tejkalojn qafirave ne festimin e festes pagane.
» Video Ligjerata nga Hoxhalalret e ndryshem për Festën pagane për Festën e urrjetur për harramin e madh "Vitin e ri"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi i përgjithshëm :: Forumi i përgjithshëm :: Projekte dhe punime nga Forumi-
Kërce tek: