islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
A mundem Te vij edhe un ktu? EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty96%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty0%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty0%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty0%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty1%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
A mundem Te vij edhe un ktu? Empty2%A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 A mundem Te vij edhe un ktu?

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
Elvisi
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 10/02/2013

A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
MesazhTitulli: A mundem Te vij edhe un ktu?   A mundem Te vij edhe un ktu? EmptySun 10 Feb 2013 - 8:01

ALEKM SELAM U RAHMETULLAHI UE BEREKATU
UN QUHEM ELVVISI NGA BURRELI 15 VJEC SHPRESOJ TJA KALOJ MIR NSHQOQERIN TUAJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Zudi Fejzuli
Administrator
AdministratorNumri i postimeve : 633
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Nacionaliteti-Sheti : Bologna.Italy

A mundem Te vij edhe un ktu? Empty
MesazhTitulli: Re: A mundem Te vij edhe un ktu?   A mundem Te vij edhe un ktu? EmptySun 10 Feb 2013 - 19:03

Wealejkum selam Elvis dhe miresererdhe. Ka mireseardhje çdo kush qe qellimin kryesore e ka Knaqesin e Allahut Subhanehu Veteala. Andaj edhe nje here te deshiroj kalim te kendshem ne Forumin Islami eshte Drite dhe In sha Allahu Teala do kemi hajr nga ju dhe ju nga ne!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
A mundem Te vij edhe un ktu?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pse nuk mundem të falem Naten ?
» Gjendet edhe viktima e tretë në Restelicë, ka edhe të gjallë
» NDIHMO EDHE TI‏
» Prince Double H - Muslim Elhamdulillah (99 Names of Allah) (Reperi anti Krishter)
» O Zot më jep edhe një shans (tregim)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Forumi Diskutiv dhe Rregullat :: Prezentimi i antarve-
Kërce tek: