islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty96%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty0%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty0%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty0%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty1%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty2%SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT Empty
MesazhTitulli: SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT   SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT EmptyWed 8 May 2013 - 0:31

[youtube][/youtube]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
SHTATË DITËT DHE SHTATË QIEJT E NAMAZIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» '' Mendo veten në Xhennet, gjërësia e të cilit është sa qiejt e toka ''
»  Program për mësimin e faljes së Namazit Doli varianti i ri V3 – “Mëso faljen e Namazit”
» Duat e Ramazanit
» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
» Shtatë mirësi të heshtjes

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Projekte-
Kërce tek: