islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty96%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty0%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty0%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty0%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty1%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty2%Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) Empty
MesazhTitulli: Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video)    Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) EmptySat 13 Jul 2013 - 14:56

 

Allahu ju shperbleft per postimin.
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video) 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Nusret Kurtishi - Nuk je i vetmi që brengosesh 2013 (official video)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video Ilahije-
Kërce tek: