islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty96%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty0%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty0%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty0%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty1%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty2%[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga Empty
MesazhTitulli: [Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga    [Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga EmptyFri 18 Oct 2013 - 22:50


Allahu ju shperbleft per postimin.
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video Ligjerat] Do Gazetarëve po i u pengojn fjalt e Hoxhallarëve - Hoxhë ENES Goga
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: