islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty96%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty0%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty0%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty0%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty1%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty2%Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rezarta
Antar-aktiv
Antar-aktiv
rezarta

Numri i postimeve : 239
Data e regjistrimit : 24/02/2013

Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir Empty
MesazhTitulli: Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir   Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir EmptySat 19 Oct 2013 - 21:36

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Besimtari jeten e kesaj bote e shfrytezon per te fituar xhenetin..[Video ligjerat]..shum e mir
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: