islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty96%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty0%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty0%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty0%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty1%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty2%[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rezarta
Antar-aktiv
Antar-aktiv
rezarta

Numri i postimeve : 239
Data e regjistrimit : 24/02/2013

[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... Empty
MesazhTitulli: [VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama...   [VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama... EmptyMon 18 Nov 2013 - 19:45

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
[VIDEO LIGJERAT]..Faleni Namazin..Emocionuese ..Enis Rama...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Video ligjerata-
Kërce tek: