islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

» (Artikull) 6 Mënyra të lehta për të fituar sevape (shpërblime) edhe pas vdekjes tënde.
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySat 18 Jun 2022 - 18:58 nga Admin

» (Tregime Islame) Brenda çdo balte, gjendet një thesar
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySat 18 Jun 2022 - 18:44 nga Admin

» Tema Islame) Ndjenja për jetën
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptySat 18 Jun 2022 - 17:28 nga Admin

» (Tregime Islame) Pëllumbi syçelë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:24 nga Admin

» (Tregime Islame) Perandori kinez dhe shkëmbi në rrugë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyFri 17 Jun 2022 - 20:06 nga Admin

» (Tregime Islame) Kur mirësia e mund dredhinë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:17 nga Admin

» (Tregime Islame) Gruaja që e fejoi burrin e saj nga Zoti i saj
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyThu 16 Jun 2022 - 17:09 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbaje një derë të hapur me Zotin!
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 15 Jun 2022 - 15:38 nga Admin

» (Tregime Islame) Sekreti i lumturise (tregim)
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyWed 15 Jun 2022 - 5:48 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty96%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty0%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty0%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty0%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty1%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty2%[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24380 artikuj v 13528 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8511
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! Empty
MesazhTitulli: [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!   [Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit! EmptyMon 30 Jun 2014 - 2:00
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
[Video spot projekt] Ramazani, muaji i pajtimit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
»  Ramazani, muaj i dhënies e jo i mbledhjes [Video spot]
» Shumëfishoje agjërimin [Video spot]
» Video spot me rastin e muajit Ramazan 2013
» [Video spot i Ramazanit] Spoti i KMSH, Ramazan 2014 (HD)
» Ramazani muaji i mëshirës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: THESARI I RAMAZANIT :: Spote dhe video projekte-
Kërce tek: