islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty96%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty0%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty0%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty0%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty1%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty2%Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film Islam -Shejda pjesa e parë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Film Islam -Shejda pjesa e parë   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 5 Dec 2009 - 8:35

Pjesa e parë


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 5 Dec 2009 - 11:08, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Filmi Islam-Shejda pjesa e dytë   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 5 Dec 2009 - 11:07

Pjesa e dytë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Filmi Islam-Shejda pjesa e tret   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 5 Dec 2009 - 19:45

Pjesa e tret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Filmi Islam-Shejda pjesa e katërt   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptySat 5 Dec 2009 - 20:03

Pjesa e katërt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Filmi Islam-Shejda pjesa e pestë   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyMon 7 Dec 2009 - 9:08

Pjesa e pestë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
amiradna
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 21/01/2011
Nacionaliteti-Sheti : Albania

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam -Shejda pjesa e parë   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 21 Jan 2011 - 14:22

Selamu Alejkum,si mund ti bejme download filmat fetar,ne qofse lejohet.Allahu jua shperblefte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam -Shejda pjesa e parë   Film Islam -Shejda pjesa e parë EmptyFri 21 Jan 2011 - 15:17

Kur do te lejohen per shkakrim do tju informojm ndersa tash vetem shikoni e disa jan per shkakrim shikoni mire.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film Islam -Shejda pjesa e parë 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam -Shejda pjesa e parë   Film Islam -Shejda pjesa e parë Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film Islam -Shejda pjesa e parë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: