islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty96%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty0%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty0%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty0%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty1%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty2%Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim Empty
MesazhTitulli: Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim   Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim EmptyMon 27 Sep 2010 - 11:59

1
[You must be registered and logged in to see this link.] SHKARKO
2
Ferid Piku_Pozita e gruas ne Islam.mp3
SHKARKO
3
Ferid Piku_Prinderit porosi nga Zoti.mp3
SHKARKO
4
Ferid Piku_Shoqeria e mire.mp3
SHKARKO
5
Ferid Piku_konkuro per te miren mp3.mp3
SHKARKO
6
Ferid Piku_ndryshimi fillon nga vetja mars 2006.mp3
SHKARKO
7
Ferid Piku_ndryshimi fillon nga vetja mars 2006.mp3
SHKARKO
8
Ferid Piku_pse falemi, mp3.mp3
SHKARKO
9
Ferid Piku_sjellja e muslimanit mp3.mp3
SHKARKO

Allahu ju shperbleft per postimin.
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
Audio Ligjerata mp3 nga Ferid Piku për shkarkim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ligjerata-
Kërce tek: