islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
16 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 16 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty20%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty7%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty37%Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3007 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tukuluki

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 25 Nov 2010 - 8:03

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin App_full_proxy.php?app=4949752878&v=1&size=o&cksum=4af1f68dcea6d1cb0386a45fca737f7a&src=http%3A%2F%2Fi55.tinypic.com%2Frvk26x

Për ata që e kanë ndërmend të dalin në zgjedhje bëjmë apel që MOS ta votojnë Ilir Dedan, ai është njëri nga themeluesit e një partie të re politike (FER-Fryma e Re) , ai fyen rëndë Islamin ku ai thotë: “Islami radikal është një nga rreziqet më të mëdha për Kosovën, sepse ata kanë për synim ndryshimin e strukturës sonë shoqërore” Sipas tij, në dhjetë vjetët e fundit, bamirësit e Lindjes së Mesme kanë investuar rreth 800 milionë dollarë në Kosovë. Që vendi të shkojë përpara, Deda thotë se këto lidhje duhen shkatërruar. Ky njeri synon zhdukjen e Islamit në Republikën e Kosovës!!! Shpërndaje këtë informacion, që të jenë të informuar të gjithë!

Allahu ju shperbleft per postimin.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
selami
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt
selami

Numri i postimeve : 109
Data e regjistrimit : 19/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : lyon franc

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 25 Nov 2010 - 16:34

vallahi shum e trimi kish qillu ne ate kosov,jep jeten muslimont per çlirim,e sundu shkit,nejse pe kuptoj tash per qka ambasadori dell pe vizito ket klub kryqzatash,gjithqka e qart,ani be le te flasin,se qka me bo masi jan percaktu rruges xhehnemit!qka prit tjeter pi shoqit ketij,e ty vlla Admin Allahu te ndihmoft ne punet e tua te mira se vertet kemi nevoj per ksi lloj informacionesh,por ne bile e dime se driten e Allahut s'mund ta shujn,per veq se e shuajn driten e syve te zermres se tyre,esselamu alejjkum shum mir ke bo vlla per ket lajm....

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 25 Nov 2010 - 19:10

Selamun Alejkum me se miri kete person askush mos e voton ashtu qe te mos kete perkrahes .

Po fundi i ktij far idealisti eshte i numruar e Allahu nuk haron

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyThu 25 Nov 2010 - 19:43

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin 483844

Te nderuar vlleze dhe motra,Nuk eshte ky anti islamik i pari dhe i fundit qe flet keshtu me urejtje per Islamin,shumica e politikaneve tone qe rrjedhin nga familje Islame kan botkuptime anti islame dhe Ateiste.
Pra mos te quditemi me kete rast ,neve duhet ta dijme qe cdo here eshte luftuar,luftohet dhe do te luftohet Islami ,po ne duhet gjithe te jemi te pergaditur qe t'ju bejme balle kesaj fare te keqe.

T'u bejme balle qofte neper media te shkruara si dhe ato elektronike, mos te i lejojme qe keta te ndyre te e perhapin dhe infektojne edhe tjere me keto ide anti-islame dhe ateiste.

Njeherit nuk duhet edhete i votojme ku do qe jane, dhe egziston kjo fare e zeze.Sepse ne kemi pergjegjsi kur japim voten.Nuk duhet te i japesh voten nje njeriu qe nuk ka shpirt.
Po per fat te keq te neve psh.ne maqedoni neve kemi plot nga keto lloj politikanesh po prap edhe pse i dijme se qar jane prap i votojme dmth.i ndihmojme.

Zoti na ndihmofte kunder tyre dhe e lartesofte gjithmone Islamin tone.amin e i poshtrofte te gjithe ata qe duan te poshtrojne kete din te paster.amin.

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
selami
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt
selami

Numri i postimeve : 109
Data e regjistrimit : 19/08/2010
Nacionaliteti-Sheti : lyon franc

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 26 Nov 2010 - 0:32

valla Burim njejt edhe ne kosov,po bejn me voten,kjo eshte shenje e keqe per vendin,por jo edhe per islamin inshalla spaku po shpresoj!!!po mdoket eshte tu naj ngre horen tjeter kush e na veq mindilin pe majm,vertet shum qeshtje e perzier sa qe sdi se sa po shkon drithi,Subhan'allah.

Allahu ju shperbleft per postimin.
<br>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 26 Nov 2010 - 8:48

Allahu na ruajt vërtetë se jemi në një gjendje që Pejgamberi a.s ka thënë: Do të vije një ditë kur më të kqinjtë tuaj do tju udhëheqin" Dhe më duket mu kjo ditë është apo jan ditët ku ne jetojm.
O vllezer ne duhet vetë të zgjohemi si në Kosovë po ashtu edhe në Maqedoni dhe ta dnryshojm gjendjen tonë jemi mbi 80% musliman si ne Kosove si ne Maqedoni na udheheqin njerez qe se duan islamin, na udheheqin njerez që se njohin Allahun njerez qe nuk i përkulen Krijuesit vet.
Mos presim qe te na ndryshohet gjendja jone vetevetiu sepse Allahu xh.sh nuk e ndryshon gjendjen e një populli pa mos e ndryshuar aj vetë. Edhe ne ta ndryshojm vetë gjendjen tonë e tju themi stop këtyre të poshtrive.

Amiin vlla Selam edhe ti Allahu te shperbelft per Kontributin dhe per lexmin. Allahu qoft i kenqaur me gjith ne.

wes-selamu alejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
a_tahiri
Vizitor
Anonymous


Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: tahiri   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin EmptyFri 17 Dec 2010 - 15:22

mos voto ma perkerkon qe osht knder allahut
si pershembull pdl, ldk, aak, fer, por votoni tash e tutje per pd e ferid aganit aj osht musliman the na ndihmon qe ne e vend ton qe shumica jon musliman mos te kercenohmi ma pej njerzve ton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty
MesazhTitulli: Re: Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin   Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kundër politikanit Ilir Deda që fyen rëndë Islamin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: ARKIVA :: 2010 :: Lajme dhe Lajmërime-
Kërce tek: