islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty20%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty7%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty37%Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 15 Dec 2010 - 20:33

Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
raba
Motrat islame
Motrat islame
raba

Numri i postimeve : 78
Data e regjistrimit : 27/10/2010
Mosha : 31

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyThu 16 Dec 2010 - 15:20

selam alejkum moter a bon ta di pse nuk po muj ta shiqoj ket filem,a ka naj problem ky filemapo veq te un nukpo bon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 17 Dec 2010 - 23:04

We Alejkum Selam Motrushe per bese nuk po dii Ate dite kure e Postove e kome shikuu krejte Filmin Po tashe Per Qudi Ase mua nuk me bane do e shofe InshAllah se ku ashte Problemi

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 17 Dec 2010 - 23:08

this video is currently not available

Don te thot se per momentin nuk punon ndoshta ka problem serveri i faqes google prandaj ndoshta edhe me tutje do te lirohet ne perdorim andaj durim se gabimi eshte te feqja ne fjale "Google"

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
besimi5
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 25
Data e regjistrimit : 05/03/2011
Mosha : 40
Nacionaliteti-Sheti : lipjan

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyFri 6 May 2011 - 15:24

selam alejkum spo ben linku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
amina69
Motrat islame
Motrat islame


Numri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 10/04/2011
Mosha : 26
Nacionaliteti-Sheti : Gostivar jetoj ne Angli

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySun 8 May 2011 - 13:54

Selamun alejkum we rahmetullahi we berekatuhu.
Filmi nuk po ban ku esht gabimi.Alejkum selam.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bona
Antar-aktiv
Antar-aktiv
Bona

Numri i postimeve : 980
Data e regjistrimit : 27/04/2010
Mosha : 32
Nacionaliteti-Sheti : Në Tokën e All-llahut!

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptySun 8 May 2011 - 16:36

We Alejkum Selam Ma boni Hallall po problemi nuk ashte ketu Ky film po ka Problem edhe me web tjera askunde nuk po e qete Hajre inshAllah po problemi nuk qendron te na po tek ata qe e kan Punuar ket film

Allahu ju shperbleft per postimin.
"Çdo më bëjnë mua armiqtë e mi?!
Unë Xhennetin e kam në zemër, kudo që të shkojë ai është me mua.
Në qoftë se do të më përzënë nga vendi im, atëherë kjo për mua do të jetë turizëm dhe do të kem mundësi të përhapë dritën e Allahut!
Në qoftë se do të më burgosin, atëherë kjo do të jetë veçim me Allahun, do ta adhuroj Allahun pa pasur preokupime!
Në qoftë se do të më vrasin, atëherë do të bie shehid në rrugë të Allahut subhanehu ue teala!"
  Shejkhul Islam Ibn Tejmijje rahimehullah  
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://jetomeislam.albanianforum.net/
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 EmptyWed 25 Jan 2012 - 9:38

Ja Filmi Nëna s0δrisht online Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 61460 funksionojka në youtube.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty
MesazhTitulli: Re: Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006   Film islam shqip  ''Nëna''  Filmi 2006 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film islam shqip ''Nëna'' Filmi 2006
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: