islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Filma serik Islam EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Filma serik Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Filma serik Islam EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Filma serik Islam EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filma serik Islam EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Filma serik Islam EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Filma serik Islam EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma serik Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filma serik Islam EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Filma serik Islam EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Filma serik Islam EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Filma serik Islam EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Filma serik Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Filma serik Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Filma serik Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Filma serik Islam EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Filma serik Islam EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Filma serik Islam EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Filma serik Islam EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma serik Islam EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filma serik Islam EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Filma serik Islam EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Filma serik Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Filma serik Islam EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Filma serik Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Filma serik Islam EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Filma serik Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Filma serik Islam EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Filma serik Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Filma serik Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Filma serik Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Filma serik Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Filma serik Islam EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Filma serik Islam EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Filma serik Islam EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Filma serik Islam Empty96%Filma serik Islam Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Filma serik Islam Empty0%Filma serik Islam Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Filma serik Islam Empty0%Filma serik Islam Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Filma serik Islam Empty0%Filma serik Islam Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Filma serik Islam Empty1%Filma serik Islam Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Filma serik Islam Empty2%Filma serik Islam Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3013 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ProDoctor

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
78Admin10476
Filma serik Islam Islami12Fri 24 Apr 2020 - 4:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 16Admin2047
Filma serik Islam Islami12Mon 14 Oct 2019 - 17:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 32Admin10127
Filma serik Islam Islami12Mon 25 Feb 2019 - 3:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1aksaja1508
Filma serik Islam 2807-49Tue 3 Nov 2015 - 10:51
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja1062
Filma serik Islam 2807-49Fri 12 Jun 2015 - 15:55
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
170Admin13012
Filma serik Islam Islami12Fri 17 Apr 2015 - 1:35
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 10aksa1997
avatarFri 17 Oct 2014 - 16:09
sefedin2000kosova Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksaja1267
Filma serik Islam Islami12Sat 30 Aug 2014 - 23:22
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 24Admin10000
Filma serik Islam Islami12Mon 18 Aug 2014 - 19:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 6aksa4187
Filma serik Islam 2807-49Mon 18 Aug 2014 - 12:23
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Nitty1415
avatarTue 5 Aug 2014 - 20:36
Nitty Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 28Admin3079
Filma serik Islam Islami12Tue 4 Feb 2014 - 13:50
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja3798
Filma serik Islam 2807-49Fri 17 Jan 2014 - 21:25
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja1301
Filma serik Islam 2807-49Tue 5 Nov 2013 - 8:17
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksaja1259
Filma serik Islam 2807-49Sat 26 Oct 2013 - 10:57
aksaja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 2aksaja3222
Filma serik Islam Islami12Sat 14 Sep 2013 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 16Shemsi4033
Filma serik Islam Islami11Wed 7 Aug 2013 - 22:52
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 1Shemsi2367
Filma serik Islam Islami12Sun 30 Jun 2013 - 13:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 20Admin8879
avatarThu 20 Jun 2013 - 22:15
vellau musliman Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riIslam 7Admin7207
Filma serik Islam Islami12Sat 26 Jan 2013 - 12:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 8aksa5701
Filma serik Islam Islami12Fri 24 Aug 2012 - 15:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin5224
avatarTue 28 Feb 2012 - 17:19
zejnije sejdija Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 17Admin9999
Filma serik Islam Islami11Wed 15 Feb 2012 - 23:32
Admine-Meli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 7Bona4586
Filma serik Islam Islami12Wed 25 Jan 2012 - 9:38
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 1aksa2958
Filma serik Islam 161-29Wed 30 Nov 2011 - 14:50
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
film islam
 
1aksa2033
Filma serik Islam Divers_30Thu 17 Nov 2011 - 22:50
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 10aksa2645
Filma serik Islam 161-29Thu 3 Nov 2011 - 12:15
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin1846
Filma serik Islam Islami12Sat 16 Jul 2011 - 19:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re 0aksa1723
Filma serik Islam 161-29Wed 18 May 2011 - 11:28
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riE re
Rrëfehet se i Dërguari a.s. ka thënë: Unë jamë i biri i dy flijimeve (Ismailit dhe babait të tijë Abdullahut).(Ibni Hisham:1/151-155;)
 
10aksa4690
Filma serik Islam Islami11Fri 18 Mar 2011 - 10:22
Shemsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 0Admin3040
Filma serik Islam Islami12Tue 1 Feb 2011 - 9:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 31Admin9546
Filma serik Islam Islami12Thu 20 Jan 2011 - 10:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4Admin2984
Filma serik Islam Islami12Wed 8 Dec 2010 - 14:12
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 25Admin7330
Filma serik Islam Islami12Thu 2 Dec 2010 - 23:15
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 3Vizitor2922
Filma serik Islam Divers_30Thu 25 Nov 2010 - 16:52
Bujamin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 13aksa1932
Filma serik Islam 161-29Mon 22 Nov 2010 - 16:14
aksa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 4aksa1644
Filma serik Islam Islami12Wed 20 Oct 2010 - 11:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ridefault 6Admin3398
Filma serik Islam Islami12Fri 24 Sep 2010 - 23:34
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Moderator/e, S.Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Shume i mire Shume i mire
Palidhje Palidhje
I mire I mire