islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty96%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty0%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty0%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty0%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty1%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty2%Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:11

Një ndër shkencëtarët më të mëdhenj musliman është edhe Ibni Sina, me zbulimet dhe pëprunimet e tij në lëminë e mjekësisë, filozofisë, metafizikës, fikhut etj. Vlen të shikohet.


Edituar për herë të fundit nga aksa në Sat 16 Jul 2011 - 17:28, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:12

Ibn-i Sina - part 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:13

Ibn-i Sina - part 3
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:14

Ibn-i Sina - part 4
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:15

Ibn-i Sina - part 5
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:16

Ibn-i Sina - part 6
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:17

Ibn-i Sina - part 7
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:17

Ibn-i Sina - part 8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:18

Ibn-i Sina - part 9
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptySat 16 Jul 2011 - 17:19

Ibn-i Sina - part 10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
sefedin2000kosova
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 06/10/2014
Mosha : 42
Nacionaliteti-Sheti : france

Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet EmptyFri 17 Oct 2014 - 16:09

aksa shkruajti:
Ibn-i Sina - part 2 flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty
MesazhTitulli: Re: Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet   Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: