islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty96%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty0%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty0%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty0%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty1%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty2%Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]

Shko poshtë 
+2
aksa
Admin
6 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySun 18 Apr 2010 - 10:22

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] 212


Ebu Hanife epizodi i parë
Ebu Hanife epizodi i dytë


Edituar për herë të fundit nga Admin në Thu 20 Jan 2011 - 10:11, edituar 16 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi i tret dhe katert   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 22 Apr 2010 - 12:26

EBU HANIFE EPIZODI I TRET
EBU HANIFE EPIZODI I KATËRT


Edituar për herë të fundit nga Admin në Thu 16 Dec 2010 - 11:53, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi i 5 dhe 6   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 29 Apr 2010 - 10:35

EBU HANIFE EPIZODI I PESTË
EBU HANIFE EPIZODI I GJASHTËEdituar për herë të fundit nga Admin në Thu 16 Dec 2010 - 11:58, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
AnonymousFilmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySun 9 May 2010 - 12:18

Ebu Hanife epizodi i 7

Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa


Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 17 May 2010 - 11:44

selam alejkum, Allahu ju shperbleft per kontributin tuaj, nuk asht pjesa e gjasht dhe nuk po funksionon pjesa e shtat, ma beni hallall selam alejkum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 17 May 2010 - 11:54

Pjesën e gjasht do ta uploadoj se diqka kam pas problem nd0δrsa të 7 do ta shof
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 17 May 2010 - 11:57

Pjesa e 7 mir është shumë si për shikim si për shkakrim për ata q0↨5 e kan pδrdor megavideon me pa ndonjëfilm tjetër dhe i ka kalu 75 minuta megavideo nuk i lejon përsëri me eshiku ju mundeni me e shkarku pjesën e 7 ku shkrun shkarko ose mudneni ta fikni modemin dhe ta ndezni dhe ta shikoni mundet që të funksionoj se te dikush kështu funksionon ndërsa unë e provova tash në rregull ishte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 20 May 2010 - 2:40

E VENDOSA PJESËN E 9 DO TA VENDOSI SË SHPEJTI EDHE PJESËN E 8 SEPSE NUK QENKA UPLADU QENKA PRISH UPLOADI.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 26 May 2010 - 22:08

Allahu te shperbleft a ka mudesi edhe pjesen e 3 , 4 , 6 , 8 , 9 per mi shkarku Allahu te shperbleft me xhenetin firdaus...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 27 May 2010 - 12:41

Do ti vendosi inshallah ngadal ngadal vec inshallah nuk i perdoren per ndonje lloj biznisi per em i shit s ekjo pun enuk lejoeht se ajo cka vihet ketu fi sebililah dua te shkoje fisebilah e jo per shitje inshallah me ke kuptuar se pash edhe te faikoi kurjesh kerkon me i shkarku edhe ketu e per ate inshallah nuk i ban per shitje.

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 27 May 2010 - 18:16

Selam alejkum- Allahu te shperbleft or vella qe po naj gjen keto mundesi me i pa, se na shkatrruan rinine kto programet televizive te kosoves e spo kan mundesi me i pa asni filem isam,,,jo vallahi mi shiten por kam deshire tua tregoj edhe te tjerve ,,si psh,familjes time dhe te gjith te tjereve kush ka deshire me pa se keshtu copa copa vonohet e per ate desha tu a forcoj zemrat me iman te gjithe ata te cilet deshirojn ta shikojne,,,,,,Allahu na ruajt prej puneve te kqija,,,,,,,........we-salamu alejkum....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 27 May 2010 - 18:38

Alejkum selam vlla amiin Allahu te shperbelft tije qe i shikon dhe qe emndon per rinin tone Allahu ta kompenzoft mudnin me Xhennetul firdeus une bej vlla çmos dhe ja jam mduke e upladu epizodin e 6 qe ka mungu prej kohve po nuk kam edhe aq kohe po ti inshallah do te na besh hallall per pritjen ki filmi i Ebu Hanifes nuk ehste edhe aq i apster se ka femra pa mbules po apet me i mir s efilmat tjere qe punojn vetem per shkaktrimine moralit eshte po te kisha preferu me e fillu me e shiku filmin e Hz Jusufit sepse ka me shume e pizoda domethene jan deri ne epizodin e 29 sonte edhe te 30 do ta vendosi dhe eshte nej film qe ja vlen te shiqohet kush e ka pa ka mbetur i kanqur dhe ka thene se nuk ka pa film me te mir.

wes-selamu alejkum Allahu te shperbelft dhe te ruajt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 27 May 2010 - 22:18

Allahut te shpetoft prej te gjithave te keqijave or vella per mundin qe po e ben ,,,Hz Jusufin ende nuk e kam pa ,,po kam degju qe eshten shum i mire inshallah do ta shikoj,,,po e kam pa filmin e Hz Ibrahimin,Allahu qoft i kenaqur me te ,,ishte nje filem shum i mire,,,,Allahu i ruajt muslimanet kudo qe jan.. amin.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 28 May 2010 - 7:18

Amiin vlla edhe ti Allahu të shpërbleft për vizitën ok kur të vendosish ta shikosh atëher mudnesh me e pa këtu në forum e kemi ndërsa tash ja e kam postu pjesën e 6 për shkarkim të Ebu Hanifes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
valmir bllaca
Antar-aktiv
Antar-aktivNumri i postimeve : 150
Data e regjistrimit : 17/05/2010
Mosha : 29
Nacionaliteti-Sheti : kosova

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 2 Jun 2010 - 17:44

selamu alejkum .a bon vetem domethanjen e ketij filmin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: eBU hANIFE EPIZODI 10   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 16 Jun 2010 - 20:13

SHIKO KËTU EPIZODIN E DHJETË
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi 11   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 18 Jun 2010 - 11:10


SHIKO EPIZODIN E 11 KËTU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi 12   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySat 19 Jun 2010 - 19:48

SHIKO KËTU EPIZODIN E 12
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi 13   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 25 Jun 2010 - 19:18


SHIKO KETU EPIZODIN E 13
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi 14   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySun 4 Jul 2010 - 13:59

SHIKO KËTU EPIZODIN E 14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu hanifja epizodi 15   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 16 Jul 2010 - 0:06

SHIKO KËTU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregulltNumri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 13 Oct 2010 - 16:40

SELAM ALEJKUM TE GJITHVE SHUM VEB FAQE E MIR VALLA ALLAHU JU SHPERBLEFT PO VEQ NI PROBLEM I VOGEL ESHT SHUM KEQ PO JESMI 2 SERIJA ME I SHKARKU E 3 SERIJA VEQ ME I SHIQU A SKA MUNDESI KREJT ME I SHKARKU A SELAM ALEJKUM E RAHMETULLAHI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyWed 13 Oct 2010 - 16:57

Inshallahu etala këtë film do ta vendosim për shkarkim po na duhet pak kohë...Allahu ju shpërbleft për mirkuptim dhe për vizitën që na bëni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Shkarko pjesët   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySat 16 Oct 2010 - 19:39

1
EBU HANIFE EPIZODI 1
mpg
515.79 MB SHKARKO
2
EBU HANIFE EPIZODI 2
mpg261.58 MBSHKARKO
3
EBU HANIFE EPIZODI 3
flv263.59 MBSHKARKO
4
EBU HANIFE EPIZODI 4
flv263.59 MBSHKARKO
5
EBU HANIFE EPIZODI 5
flv204.88 MBSHKARKO
6
EBU HANIFE EPIZODI 6
mpg371.35 MBSHKARKO
7
EBU HANIFE EPIZODI 7
mpg488.79 MBSHKARKO
8
Nuk e posedojm pjesën e 8
%%%
%%%%%
%%%%%%%
9
EBU HANIFE EPIZODI 9
flv224.93 MBSHKAKRO
10
EBU HANIFE EPIZODI 10
flv263.96 MBSHKARKO
11
EBU HANIFE EPIZODI 11
flv260.36 MBSHKARKO
12
EBU HANIFE EPIZODI 12

mpg

397.83 MB
SHKARKO

Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 1 Nov 2010 - 8:48, edituar 5 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 19 Oct 2010 - 15:06

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] 483844
Tash i keni edhe epizodin e 9 dhe 10 për shakkrim mungojn edhe 5 epizoda do ti evndosim inshallah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 22 Oct 2010 - 19:11

SELAMU ALEJKUM E KENIE DHE EPIZODIN E 11 PËR SHKARKIM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
AnonymousFilmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyMon 1 Nov 2010 - 8:51

selamu alejkum tash e keni edhe epizodin e 12 për shkakrim s0δ shpejti do ti kemi edhe epizodet tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi


Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 43
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 16 Dec 2010 - 21:50

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] 483844

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] 208976


Shume film i bukur.,Allahu ju shperblefte per prezantimin e ketij filmi,admin i nderuar,jeni duke dhene kontribut te madh per kete Forum Islam,vetem suksese Allahu ju ndihmofte.amin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyFri 17 Dec 2010 - 12:54

Amiin amin Burim gjithashtu vlla Allahu ju ndihmoft edhe juve per kontributin qe jepni si dhe gjith antaret qe na vizitojn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyTue 21 Dec 2010 - 21:36

Ebu Hanife epizodi i 16
SHKARKO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi i 17   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptySat 15 Jan 2011 - 13:24

Enu Hanife epizodi i 17
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Ebu Hanife epizodi i 18   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] EmptyThu 20 Jan 2011 - 10:06

Ebu Hanife epizodi i 18
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content

Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]   Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim] Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Filmi serik islam me titrat shqip - Babai i të Dërguarit a.s.
» Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]
» Filmi serik me titrat shqip- Kalorësit pjesa e parë
» Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]
» Rissi së shpejti në Forumin Islam Islami eshte drite Filmi serik Isai a.s sipas Kur`anit me titrat shqip

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: