islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty96%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty0%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty0%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty0%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty1%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty2%Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]

Shko poshtë 
+2
ahiret
Admin
6 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySun 28 Mar 2010 - 9:29

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] 109_012

Film serik me titrat shqip.
Madhësia:237.96 MB
Formati: mpeg


Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Faikoi10

Pjesa e 1: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 2: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 3: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 4: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 5:SHIKO SHKARKO

Pjsesa e 6:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 7: SHIKO SHKARKO

Pjesa e 8:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 9:SHIKO

Pjesa e 10:SHIKO

Pjesa e 11:SHIKO
SHKARKO

Pjesa e 12:
SHIKO SHKARKO

Pjesa e 13:SHIKO SHKARKO

Pjesa e 14:
SHIKO SHKARKO

Pjesa e 15:
SHIKO SHKARKO
Pjesa e 16:
SHIKO


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 31 May 2010 - 14:52, edituar 15 herë gjithsej (Reason for editing : EDITUAR Më 10/05/2010)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret


Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 9:47

Selam alejkum Allahu ju shperbleft per punen tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: we alejkumu selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:03

Amiin gjithashtu edhe juve Allahu ju shpërbleft për vizitën si dhe antarsimin wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret


Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:06

selam alejkum, a ka mundesi d.m. th e ketij filmi ,Allahu ju shperbleft per mirkuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: alejkum selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 10:17

Ky film ka të bëj me trashigimin e hilafetit në kohën e dinastis abasite dhe emevite se si kan udhëheq këta dinasti si dhe ka të bëj me clirimin e spanjës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret


Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 11:44

selam alejkum, Allahu ju shperbleft per mundim, siq e pash ky film nuk e kish perfundimin qysh ne pjesen e dyt, ndoshta ka edhe pjes te tjera , nese ka mundesi te me tregoni se prej ku e keni mar ket film qe ta shiqoj vazhdimin, Allahu ju ndihmoft ne perkethimin deri ne fund te ketij filmi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Alejkum selam   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 11:56

Vlla i nderuar unë i kam të gjitha pjesët e këtij filmi dhe inshallahu teala dal ngadal do ti vendosi të gjitha pjesët po internetin e kam shumë të dobët i kam edhe disa filma tjerë me titrat shqip me kalimin e kohës do ti vendosim.
Në vend tjetër nuk jan këta filma vetëm këtu.

Es-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret


Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 12:14

ndoshta ju bezdisa por a ka mundesi te ma jepni vetem titullin e filmit ne gjuhën arabe, un nuk e kuptoj gjuhën arabe por deshta vetem ta lypi ne google per te shiquar sepse me mbeti ne gjysm,Allahu ju shperbleft.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
AnonymousFilm Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: selamun alejkum   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptySat 10 Apr 2010 - 15:12

vlla je puntor mundi dhe puna me xhennet tu shperbleft

selamun alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ahiret
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
ahiret


Numri i postimeve : 75
Data e regjistrimit : 20/03/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : suisse

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 12 Apr 2010 - 18:28

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per pjeset tjera te filmit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 12 Apr 2010 - 18:41

ahiret shkruajti:
Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per pjeset tjera te filmit.

Amin edhe juve Allahu ju shperbleft per viziten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 28 Apr 2010 - 11:35

FAIKOI KUREJSH PJESËT: 9, 10,11 PëR SHIQIM NALT NË KRYE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 10 May 2010 - 2:44

I KAM POSTU NALT DERI NË EPIZODIN E 13
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 2:46

Ja edhe epizodin e 15 për shiqim i cili eshte shume i shkurter por duehshte te vendoset edhe kjo pjese do ta vendoj edhe për shkarkim kët5 pjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa


Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 10:13

selam alejkum, ne epizodin e 15 nuk po mujm te klikojm per de shiquar filmin- fajkoi kurejsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 13:23

E hoqa une se e kam uplaodu perseri do ta vendosi tash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 13:57

Tash ban me e Shiku dhe me e shkarku epizodin e 15
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa


Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 14:27

selam alejkum,episodi i 15 nuk asht sepse ne te gjindet perseri epizodi i 14
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 20 May 2010 - 14:50

Jojo gabim e ke e kam vendu epizodin e 15 qe eshte diku 31 minut bjeri refresh dhe shko ne faqene pare ku i kam vendos se mreme e kam be uplaod a pak para e vendosa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyWed 26 May 2010 - 21:46

Allahu ju shperbleft me xhenet,,,a ka mudesi mi ba eshe te 9 10 per mi shkarku Allahu ju shperbleft...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyMon 31 May 2010 - 14:51

sELAMU ALEJKUM E VENDOSA EPIZODIN E 16 PËR SHIQIM SË SHPEJTI DO TA VENDOSI PËR SHKAKRIM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
admirimi
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 47
Data e regjistrimit : 18/05/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 1:08

vella Admin epizoda 14 15 16 jan gjitha te njejta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 10:30

sedi vlla ashtu kishin qenë në cd ato ndoshta kan bë gabim..vlla për ndonjë pyetje ma të shpejt në ballin në fund e kemi chatin ku munden antarët të parashtroojn pyetje dhe kërkesat e tyre ndoshta këtë nuk e ke dit.
wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
admirimi
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 47
Data e regjistrimit : 18/05/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 3 Jun 2010 - 22:37

jo valla nuk e pasna dit flm per informat Allahu te shperbleft per punen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregulltNumri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 2 Dec 2010 - 21:44

Selam alejkum o vlla Allahu te shperbleft per keta filma po a ka mundesi me e dit se cila esht e serija e par te paren po e di se ne fillim shkrun epizodi i pare ama tjerat spo lidhen kurqysh me ren se kshtu sun po e kuptoj filmin Allahu te shperbleft esselamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] EmptyThu 2 Dec 2010 - 23:15

we alejkumu selam vlla ashtu sic i kam nxjer prej cd ashtu i kam vendos as une nuk e di se si i kan vendos ata ahjr inshallah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content

Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty
MesazhTitulli: Re: Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]   Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim] Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film Serik-Faikoi Kurejsh me titrat shqip [Epizodi 16 për shiqim]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Filmi serik- Ebu Hanife me titrat shqip [EpizodI 18-Për Shikim]
» Rissi Rissi---Hz.isa a.s i biri i merjemes Film serik epizodet 1,2,3,4,5dhe më e reja 6 me titrat shqip(Ja aritëm qëllimit elhamdulilah)
» Filmi serik Jusufi a.s me titrat shqip [Epizodet 1, 2,3,5,dhe 41 të rregulluara]
» Filmi serik islam me titrat shqip - Babai i të Dërguarit a.s.
» Filmi serik me titrat shqip- Kalorësit pjesa e parë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: