islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty96%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty0%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty0%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty0%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty1%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty2%Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Filmi - MESAZHI ISLAM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 46
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 30 Sep 2010 - 10:30

Selam alejkum e pash te arsyeshme te postoj filmin mesazhi islam , ngase nuk ishte ne forum ne gjuhen angleze dhe gjermane te perkthyer ne gjuhen shqipe.
Filmi - MESAZHI ISLAM Beea4035
Edituar për herë të fundit nga aksa në Tue 11 Jan 2011 - 15:24, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albi-ibro
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
Albi-ibro

Numri i postimeve : 1471
Data e regjistrimit : 06/05/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Hamburg-Germany

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 30 Sep 2010 - 17:10

Allahu te shperblefte per postimin aksa edhe une e kam tere filmin por ne gjuhen gjermane

Allahu ju shperbleft per postimin.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keri
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 24
Data e regjistrimit : 26/07/2010

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyTue 22 Mar 2011 - 23:18

FLM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
keri
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 24
Data e regjistrimit : 26/07/2010

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyThu 24 Mar 2011 - 23:49

flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 13 Jul 2011 - 9:59

Es-selamu alejkum i nderuari vlla Shemsi postimi juaj ne lidhje em filmin Islam Mesazhi do të fshihet ngase eshte postuar shume kohe me pare nga motra jone aksa.Ju lutem perdorni butonin kerko para se me psotuar duke e shkrujtur fjalen kyce si pershembull: Mesazhi islam dhe ense egziston mos e postoni nese jo postone.

wes-selamu alejkum
Me respekt Admin
[You must be registered and logged in to see this link.]

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi - MESAZHI ISLAM 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyWed 13 Jul 2011 - 14:23

Ska problem vella i nderuar

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi - MESAZHI ISLAM Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Reggie Cibaku
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar


Numri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 01/04/2012
Mosha : 24
Nacionaliteti-Sheti : Tirane, Shqiperi

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptySat 28 Apr 2012 - 19:55

ALL-LLAHU ju shperbleft!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
Anonymous


Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 24 Aug 2012 - 15:18

es-selamu alejkum we rahmetullah we barakatuhu
antar të nderuar të forumit
ketu une pash kete filim qe kishit postu dhe desha qe ta publikoj ketu ne forum
nje video e cila sqaron shumë mirë rreth ketu filimi dhe ndalimit të shikimit të keti fillim keshtu qe keni do të publikoj ne link qe mund të shikoni videon se qka thot ky dijetarë për kete filem

Allahu ju ruajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM EmptyFri 24 Aug 2012 - 15:52

Ti se ke gjet vendin ku te besh fitne sun e ke pa me kete forum se edhe emrin e paske provokues.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi - MESAZHI ISLAM 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Filmi - MESAZHI ISLAM Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi - MESAZHI ISLAM    Filmi - MESAZHI ISLAM Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi - MESAZHI ISLAM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: