islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate ditës
Ligjeratat e Ramazanit Ilahijet e Ramazanit Temat e Ramazanit

Poezit e Ramazanit Duat e Ramazanit Fotot e Ramazanit


Ajetet e Agjërimit Hadithet e Agjërimit Vaktia e Ramzanit
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

» [Lajmet Ditore] BE-ja do të miratojë pako shpëtimi prej 540 miliardë euro për COVID-19
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 20:05 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Spanja regjistron numrin më të ulët të vdekjeve nga COVID-19 në disa javë
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:59 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Rikthimi i epidemisë? Ekspertët kinezë: Nuk është i mundur
Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyFri 10 Apr 2020 - 19:56 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
20 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 20 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A do ta agjëroni Ramazanin 2020?
Po gjithsesi si çdo vjet
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty20%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 20% [ 8 ]
Këtë vjet do tja filloj
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se gjendja është e keqe
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Do të provoj disa ditë
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se jamë i sëmurë
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Nuk kam agjëruar asnjëherë
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Do ta provoj
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty7%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 7% [ 3 ]
Jo se punoj në punë të rëndë
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty37%Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
 37% [ 15 ]
Totali i votave : 41
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3008 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri ilirzeka

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24252 artikuj v 13406 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

Posto temë të re   Përgjigju temës
 

 Filmi islam Hilet e shejtanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 31 Mar 2011 - 10:49

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 31 Mar 2011 - 12:01

Allahu ju shperbelft moter per kete film me ka pelqyer jahst mase shume e vertete kjo gje.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam Hilet e shejtanit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
adrijan
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregullt


Numri i postimeve : 18
Data e regjistrimit : 11/10/2010

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 31 Mar 2011 - 17:01

Selam alejkum Allahu ju shperbleft per ket film o motrat e mija Allahu me xhenet ju shperbleft Allahu ju rujt prej sherit shejtanit prej sherit insanit inshallah Allahu fuqiplot naj mundeson me fjalen e mramt tuj than LA ILAHE ILALLAH MOHAMEDEN RESULULLAH gjith besimtar e besimtarve qe e percjellin Synetin e pejgamberit S.A.V.S Allahume amin

Allahu ju shperbleft per postimin.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa

Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 45
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 31 Mar 2011 - 18:40

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft dhe juve me xhenet inshAllah.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8386
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 38
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyWed 7 Sep 2011 - 23:38

Vlla i nderuar Shemsi kjo video e juaj do të fhsihet sepse ehste postuar qe moti nga motra jone aksa dhe nga rregullat e forumit eshte qe ti fshim postimet e dyfishuara sepse stermbushet forumi me gjera te njejta ngase sic e shifni ky forum ka shume materiall si asnje forum apo webfaqe tjeter kekrojm te na beni hallall ves-selamu alejkum.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam Hilet e shejtanit 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi

Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit EmptyThu 8 Sep 2011 - 0:00

ska problem vella i nderuar ,por me heret e kerkova ne forum nuk e gjeta askund ,dhe me pelqeu mua shum the mendova ta postoj per te shikuar motrat dhe vellezerit tane musliman qe te kene kujdese nga shejtani i mallkuar,,,All-llahu na ruajte dhe na befte prej Xhennetit,,ska problem ne qofse gjindet ne forum atehere duhet te fshihet sepse nuk ka nevoje dy here te postohet ma bani halla wee selamun alekum te gjitheve amin.

Allahu ju shperbleft per postimin.
Filmi islam Hilet e shejtanit Animation15mt1xr8en8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content
Filmi islam Hilet e shejtanit Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam Hilet e shejtanit    Filmi islam Hilet e shejtanit Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi islam Hilet e shejtanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Posto temë të re   Përgjigju temësKërce tek: