islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty96%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty0%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty0%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty0%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty1%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty2%Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim

Shko poshtë 
5 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 16 Dec 2009 - 7:38Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 12 May 2012 - 15:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
lulja
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 10 Jun 2010 - 22:34

selam alejkum ,si mund da shijoj ket vidio ketu thot me be downlod me tregoni ju lutem flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyThu 10 Jun 2010 - 22:49

me e shiku e ke ne www.islami-eshte-drit.piczo.com po jo krjet filmin vetem eme dowonloadu mudnesh. me epa nje pjes e ke te filma islam ne webfaqen qe ta shkrujta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
milaim
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 1
Data e regjistrimit : 07/12/2011

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyWed 7 Dec 2011 - 18:07

nuk shkarkohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gzim87
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/01/2012

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 16 Jan 2012 - 9:32

selam alejkum nes emunesh vella me tregu ma hollsisht se me shkarku kete folm se nuk pamuj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptyMon 16 Jan 2012 - 10:02

we alejkum selam vlla shum lehtë e keni vllezër me shkarku une spo ju kuptoj pse kaq thjesht mos me dit si me shkakru ja klikon atje ku shkrun Shkakro këtu Pastaj të hapet kjo faqe ndjeke foton.


Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Si_shk10

dhe e klikon atje ku shkrun regular dowonload

dhe pastaj te hapet dritarja save as dhe vetem e shtyp ok dhe fillon shkarkimi me moxilla fiorefox punon më mirë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
gzim87
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 2
Data e regjistrimit : 15/01/2012

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 22 Jan 2012 - 13:38

elam alejkum aka nuj mundsi shkarkimi tjeter si kjo faqe eshte pamundur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shemsi
S.Moderator
S.Moderator
Shemsi


Numri i postimeve : 1500
Data e regjistrimit : 26/11/2009
Nacionaliteti-Sheti : Köln-Deutschland

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySun 22 Jan 2012 - 14:36

Alejkum selam ,vetem desha qe te ju lajmeroj qe qdo video qe ka qene me MEGAUPLOAD nuk punon me, dhe eshte mbyllur, sepse kjo adrese eshte ndaluar nga shteti SHBA pershkak te corrupcionit dhe nuk punon me,por Inshallah vellau Admin do e rregulloj me nje format video tjeter....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim EmptySat 12 May 2012 - 15:42

Ja Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim 61460 e plotësuam edhe këtë film pasi që na është fshirë nga webfaqja megavideo që nga mbyllja e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content

Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty
MesazhTitulli: Re: Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim   Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Filmi islam-Nusja nga Danimarka komplet për shiqim
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ***Rissi Rissi***Filmi serik Islam Hz.Omeri r.a u regullua komplet prej epizodes 1 deri epizodën e 30 për shiqim
» Filmi i ri...New Film islam...Imam Buhari shiqone komplet
» [solved]Filmi më i ri Sulltan Fatihu 1453 Për shiqim dhe shkarkim
» Filmi komplet DVD - Al Chayma, la Soeur de lait du Prophète (saws)
» Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: