islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoLatest imagesidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.
Aplikacionin mund ta gjeni edhe ne playstore ku keto dite eshte postuar per prove shkruani ne plazstore islamieshtedrit dhe do tua nxjer për ta shkarkuar dhe instaluar.


MERENI NE PLAYSTORE NE LINKUN POSHTUPLOADO GRATIS DERI 1 GIGA NE KETE WEBFAQE KLIKO

https://portal.start.io/#/pub/ads-txt
Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Ilahije e re per Ramazan 2023 nga Merita Burniku: Pershendetje nga Gurbeti n'Ramazan
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:31 nga Admin

» Përcaktimi i fillimit të Ramazanit, syfyrit dhe iftarit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 23 Mar 2023 - 2:02 nga Admin

» Programi I aktiviteteve ne Ramazan ne Xhamine e Frankenthalit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:53 nga Admin

» Vaktia e Ramazanit per Frankenthal Gjermany dhe Qytetet tjera te Gjermanise
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:48 nga Admin

» Dersi i pare ne Xhamine e Frankenthalit: Tre ceshtje me rendesi ne Ramazan
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:29 nga Admin

» Mire se erdhe Ramazan Urime Muaji I Ramazanit Video Projekte
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 22 Mar 2023 - 23:21 nga Admin

» (Tregim Islam) Gjahtari dhe zogu
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:50 nga Admin

» (Tregim Islam) Jeta jonë ndodhet në këtë tregim
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:47 nga Admin

» (Tregim Islam)Zoti im, nëse kështu sillesh me të pabindurit, atëherë sa i mirë je ndaj atyre që të binden"
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 6 Feb 2023 - 22:39 nga Admin

» (Tregim Këshillues) Vrima në varkë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 24 Nov 2022 - 2:04 nga Admin

» (Tregim Keshillues) Mos e harro ombrellën në duanë e shiut
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:58 nga Admin

» (Tregim islam) Tre vëllezërit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregim Islam) Historia e burrit i cili gërmoi malin për njëzet vjet
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 24 Nov 2022 - 1:40 nga Admin

» (Tregim Islam) Shtatë pyetjet
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:34 nga Admin

» (Tregim Islam) Papagalli i mbretit
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:24 nga Admin

» (Tregim Islam) Vlerësoje para se ta humbësh
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 29 Sep 2022 - 18:11 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i urtë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 20:10 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për gruan dhe gjarprin e saj
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:59 nga Admin

» (Tregime Islame) Këshilla e babait
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Rrobaqepësi gënjeshtarë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe poeti
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:48 nga Admin

» (Tregim Islam) Mbreti dhe shërbëtori
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 27 Jul 2022 - 19:37 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos u ndikoni nga njerëzit e këqinj dhe të ligë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 10:16 nga Admin

» (Artikull) TË KËNAQI QË TË MASHTROJ!
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:23 nga Admin

» (Tregime Islame) Poeti me qyp
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:16 nga Admin

» (Shëndetësi) Kujdesi për veshkat gjatë stinës së verës
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:13 nga Admin

» (Tregime Islame) Mbreti dhe plaku i varfër
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:03 nga Admin

» (Tregime Islame) Fjala e mirë si pema e mirë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 28 Jun 2022 - 0:00 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi mbretin i cili vendosi të shpërblejë me një kurorë floriri
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:56 nga Admin

» (Tregime Islame) Mos nënçmo asnjë vepër të mirë,
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 27 Jun 2022 - 23:50 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi plakun e urtë që ja tregoi mbretit mëshirën e Allahut xh.sh
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:55 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi personin që shkoi në Haxh dhe gjeti një qese me flori
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:49 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:45 nga Admin

» (Tregime Islame) Studenti që morri mësimin e jetës nga profesori
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:42 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregimi për plakun që deshi të shpëtonte macen nga mbytja në lum
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 24 Jun 2022 - 1:34 nga Admin

» (Tregime Islame) Tregim pikëllues për gjyshin
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 21 Jun 2022 - 20:04 nga Admin

» (Tregime Islame) Inat deveje
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 21 Jun 2022 - 19:52 nga Admin

» (Tregime Islame) DHURATA E BUKUR E MATURANTIT
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:41 nga Admin

» (Tregime Islame) Babai dhe djali
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 20 Jun 2022 - 16:36 nga Admin

» (Teme Islame) Rreze shprese
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySat 18 Jun 2022 - 20:18 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
10 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 10 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Filmi i ri ne aplikacion

Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty96%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 96% [ 286 ]
2.Vetëm Sabahun
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty0%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty0%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty0%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty1%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty2%Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 298
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3031 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Fadil Grisholli

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24389 artikuj v 13537 temat
PYETE HOXHËN

Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)

Shko poshtë 
+3
mexhid
bekimi5
Admin
7 posters
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 1 Nov 2009 - 9:54

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Ibrahi10

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN.


Ibrahimi a.s 1 by lazimeli


Hz.Ibrahimi pjesa 2 by lazimeli


Hz.Ibhrahimi 3 by lazimeli

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015111
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015113
1.HZ.IBRAHIMI A.S.part01.rar
2.HZ.IBRAHIMI A.S.part02.rar
3.HZ.IBRAHIMI A.S.part03.rar
4.HZ.IBRAHIMI A.S.part04.rar
5.HZ.IBRAHIMI A.S.part05.rar
6.HZ.IBRAHIMI A.S.part06.rar
7.HZ.IBRAHIMI A.S.part07.rar
8.HZ.IBRAHIMI A.S.part08.rar
9.HZ.IBRAHIMI A.S.part09.rar
10.HZ.IBRAHIMI A.S.part10.rar
11.HZ.IBRAHIMI A.S.part11.rar
12.HZ.IBRAHIMI A.S.part12.rar
13.HZ.IBRAHIMI A.S.part13.rar
14.HZ.IBRAHIMI A.S.part14.rar
15.HZ.IBRAHIMI A.S.part15.rar

16.HZ.IBRAHIMI A.S.part16.rar
Vërejtje: Për ta pasur këtë Film në kompjuterin tuaj duhet që ti merni të gjitha partet dhe pastaj nga e para ti bëni extract dhe në fund do tju hapet video në format avi...nëse keni ndonjë problem shkruani.


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 11 Feb 2012 - 11:28, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Vizitor
Vizitor
AnonymousFilm Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 6:25

Admin shkruajti:
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Ibrahi10

FILMI I IBRAHIMIT A.S ËSHTË FILM NË GJUHËN PERSIANE ME TITRAT NË GJUHËN SHQIPE SI DHE CKA ËHTË MË E MIRA SE KY FILM BAZOHET NË KUR`AN DHE SUNNET DHE NUK KA ASGJË QË VIN NË KUNDËRSHTIM ME KUR`ANIN DHE SUNENTIN.

SHIKO KËTU


Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015111
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) I2015113


1.HZ.IBRAHIMI A.S.part01.rar
2.HZ.IBRAHIMI A.S.part02.rar
3.HZ.IBRAHIMI A.S.part03.rar
4.HZ.IBRAHIMI A.S.part04.rar
5.HZ.IBRAHIMI A.S.part05.rar
6.HZ.IBRAHIMI A.S.part06.rar
7.HZ.IBRAHIMI A.S.part07.rar
8.HZ.IBRAHIMI A.S.part08.rar
9.HZ.IBRAHIMI A.S.part09.rar
10.HZ.IBRAHIMI A.S.part10.rar
11.HZ.IBRAHIMI A.S.part11.rar
12.HZ.IBRAHIMI A.S.part12.rar
13.HZ.IBRAHIMI A.S.part13.rar
14.HZ.IBRAHIMI A.S.part14.rar
15.HZ.IBRAHIMI A.S.part15.rar

16.HZ.IBRAHIMI A.S.part16.rar

Vërejtje: Për ta pasur këtë Film në kompjuterin tuaj duhet që ti merni të gjitha partet dhe pastaj nga e para ti bëni extract dhe në fund do tju hapet video në format avi...nëse keni ndonjë problem shkruani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
AnonymousFilm Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 6:26

selam alejkum e kam shkarku filmin rreth jetes se ibrahimit a.s po nuk po me ban se di pse pom thot ju duhet liqenca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Nuk e di për cfar licence po folni   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 18 Dec 2009 - 8:23

Unë nuk kam vendos asnjë pasword ndoshta ju keni problem në kompjuterin tuaj se asnjë deri tash nuk më ka thënë shikojeni kompjuterin ndoshgta winrari nuk ju ban ose kur aj filmi të bëhet extrakt akoma pa mos e mbyllur atë që ta lip licencen hapeni folderin ku e ka cu filmin dhe do të mudneni em e pa se disa her ashtu ndodhën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
bekimi5
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 10 Jun 2010 - 23:51

Selam Alejkum vella i nderuar Admin. Alalhu ju shperblefte per punen dhe angazhimin tuaj. Kam nje pyetje per ju : A mundeni qe kete film te Ibrahimit (alejhi selam) ta vendosni per shkarkim sikurs e keni vendosur per shkarkim ligjeraten e hoxhes Dhulkarnejn Ramadani, ne megaupload, ngase ne kete format nuk po funksionon. Allahu ju shperblefte.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 10 Jun 2010 - 23:55

Filmi i Ibrahimitg a.s ka qen per shkakrim ne megaupload por eshte me pjes vlla sepse filmi ehste i madh dhe patjeter ta benim me parte qe do em thene dueht me i amr te gjitha partet pastaj me i be extract nga parti pare por ense u ka kalu afati parteve ateher do te mundohemi ne te ardhmen me iu upladu perseri ..Amiin edhe juve Allahu ju shperbleft per viziten nje ehr ju deshiroj mirseardhje ne forum edhe juve ua bej me dije s ene ballin e kemi chat boxin ku mund te identifikoheni dhe te pyeteni direkt per problemet ne forum.

wes-selamu alejkum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
mexhid
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 16/09/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 17 Sep 2010 - 14:40

selam munsisht postojeni filmin ne muvinova esht me thjesht pet ta shikuar dhe shkarkuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa


Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 9:58

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft per mundin ,por a ka mundesi qe te postojm filmin neper forumet tjera nese lejohemi nga ju.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 11:47

Alejkum selam motër amin edhe juve Allahu ju shpërbleft, nuke di motër më duekt shumë dicka palidhje se shume mund ka ki film po de bsieodjm me stafin dhe do te konludojm se po ose jo.

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 4 Oct 2010 - 11:50

Ma bëni hallal kete film mund ta vendosni ku te doni edhe spe e kan shume forume une emndova se per jusufin a.s ate jo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
aksa
Antarë-Fillestar
Antarë-Fillestar
aksa


Numri i postimeve : 492
Data e regjistrimit : 13/04/2010
Mosha : 47
Nacionaliteti-Sheti : Suisse - Kosova

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 13 Oct 2010 - 13:15

Selam alejkum, Allahu ju shperbleft d.m.th te tjeret filma mund ti postojm ne forumet tjera, ma beni hallall.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 13 Oct 2010 - 13:34

Domethene moter mundeni ti psotoni duke mos ua ndryshuar burmin dueke cekur se ku e keni mar ose linkun ose embedin e evndosni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Shkarko Filmin e Ibrahimit a.s   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 15 Oct 2010 - 18:36

Film Islam
Ibrahimi a.s me titrat shqip
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Hz11 234.3 MB flv
SHKARKO


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon 17 Dec 2012 - 10:18, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
besimi5
Mysafirët e rregullt
Mysafirët e rregulltNumri i postimeve : 25
Data e regjistrimit : 05/03/2011
Mosha : 43
Nacionaliteti-Sheti : lipjan

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 3 Apr 2011 - 11:54

spo bon mega upllodi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySun 3 Apr 2011 - 13:13

Si be nuk ban linki tahs e pahs ja kliko ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
bekimi5
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 6
Data e regjistrimit : 10/06/2010

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 1 Aug 2011 - 22:59

Selam alejkum vellezer, ma beni hallall mirpo ky film i Ibrahimit (a.s.) nuk po bene me danlladuar, mundesishte shikojeni dhe rregullojeni. Allahu ju shperblefte, selam alejkum.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 2 Aug 2011 - 14:28

We alejkumu selam vlla Bekim une e provova dhe mire ishin linqet por edhe ne format flv mund ta maresh komplet filmin pa linqe po me sa pash nuk i ke shiqu gjith linqet ose nuk din me dowonladu nga megaupload ja une serisht do ta venbdoj linkun ku mundesh ta maresh komplet ne format flv dhe pastaj konvertoje en format qe done ti.

SHKARKO KETU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
emjuesej
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 30/11/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 30 Nov 2011 - 14:08

Ma web faqe e keqe skum pa . Keni postu shum material a kurxha nk po qelet kurxha nuk mundesh me downloadu edhe shum e ngadalshme faqja shum po koqitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
emjuesej
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 3
Data e regjistrimit : 30/11/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 30 Nov 2011 - 14:09

Ma web faqe e keqe skum pa . Keni postu shum material a kurxha nk po qelet kurxha nuk mundesh me downloadu edhe shum e ngadalshme faqja shum po koqitet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyThu 1 Dec 2011 - 8:35

ti i nderuar emjuesej sic e paske emrin edhe lidhje spaske me internet e me webfaqe uen tash e pash gjitha linkat bejshin po une se ju kini internet te dobet qe sju hapet faqja dhe qe nuk dini me dowonladu faj sju kam a sa per ate se nuk bajka faqja shko neperfaqet qe bejn e qe te eplqejn ty mundesh lirisht me u cantarsu ose mos me hy me kush em zor nuk te shtin me hy .Sa i perket se nuk hyn ne faqe ndoshta tek ti s eke internet ndoshta me usb memzi hapet kurse tek uen en sekond hapet faqja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 6 Jan 2012 - 14:38

Selam alejkum. Admin me fal por a ka mundesi ta postosh filmi te plot se ne kete linkin e fundit nuke ish filmi deri ne fund.
Faliminderit per mirkuptim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyFri 6 Jan 2012 - 20:56

Filmi është i plotë tek linkat kur ti marësh të gjitha dhe në fund i extracton nga e para dhe ne fund të del filmi në format avi.Para 1 jave i kam amr gjith linqet dhe e kam extractu dhe me ka dla filmi avi.

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: selamu alejkum   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySat 7 Jan 2012 - 13:25

Po e di qe me parta eshte filmi i plote ne fomatin AVI, por ne formatin FLV nuke eshte i plote. me respekt arti_82

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 10 Jan 2012 - 15:31

ja shkarkoni ne kete link filmin e plote ne format MP4

http://www.fileflyer.com/view/VlfP5A1


Edituar për herë të fundit nga artani_82 në Tue 28 Feb 2012 - 22:25, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyTue 10 Jan 2012 - 21:52

Allahu ju shpërbelft vlla i nderuar arftan për punën q0δ bëni për konvertimet e filmave.

wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
artani_82
Antarë-Fillestar
Antarë-FillestarNumri i postimeve : 5
Data e regjistrimit : 30/12/2011

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 11 Jan 2012 - 0:37

faliminderit edhe prej teje Admin, po munohem edhe une me ato mundesit e mija dicka me kontribu.
wes-selamu alejkum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Ibrahimi a.s pjesa e parë për shiqim   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyWed 8 Feb 2012 - 22:57Edituar për herë të fundit nga Admin në Sat 11 Feb 2012 - 11:31, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptySat 11 Feb 2012 - 11:29

Es-selamu alejkum e kompletova filmin ne fillim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Numri i postimeve : 8520
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) EmptyMon 17 Dec 2012 - 10:14

SHKARKO KËTU
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Sponsored content

Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty
MesazhTitulli: Re: Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)   Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet) Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Film Islam Ibrahimi a .s (Shiko dhe Shkarko Komplet)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Filmi i ri...New Film islam...Imam Buhari shiqone komplet
» Film Islam: "Në Medine smunda të të arijë" Shiqo komplet
» Film Islam "Hz Rabia" Ne Gjuhen Turke pa perkthim (Film i vjeter shume i mire)
» Film serik islam ne gjuhen turke (pa perkthim) Ibn-i Sina - Komplet
» Shkarko filmin islam-Shejda

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma Islam-
Kërce tek: