islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Allahu na bekoft martesat tona
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

» Muslimani eshte vella i muslimanit
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptyTue 14 Apr 2020 - 19:39 nga Admin

» Rissi Risi-----Shkarko aplikacionin e Forumit dhe instalo në Telefonin tuaj!
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySat 11 Apr 2020 - 7:10 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty96%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty0%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty0%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty0%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty1%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty2%SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24255 artikuj v 13409 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8388
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES Empty
MesazhTitulli: SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES   SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES EmptySat 16 Jul 2011 - 19:55


Ebu Hnaifja epizodi1.mpg
515.79 MB
SHKARKO

Ebu Hanife epizodi2.mpg
261.58 MB

[SHKARKO

Ebu Hanife epizodi3.flv
263.59 MB
SHKARKO

Ebu Hanife epizodi4.flv
263.59 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi5.flv
204.88 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi6.mpg
371.35 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi7.mpg
488.79 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi8.mungon


Ebu Hanife epizodi9.mpg
224.93 MB
SHKARKO

Ebu Hanife epizodi10.flv
260.36 MB

SHKARKO


Ebu Hanife epizodi11.flv
260.36 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi12.mpg
397.83 MB
SHKARKO


Ebu Hanife epizodi13.flv
230.69 MB
SHKARKO

Ebu Hanife epizodi14.flv
273.18 MB
SHKARKO

Ebu Hanife epizodi 15.MUNGON

Ebu Hanife epizodi 16.mpg
390.67 MB
SHKARKO
Allahu ju shperbleft per postimin.
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
 
SHKARKONI FILMIN E EBU ANIFES
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Filma serik Islam-
Kërce tek: