islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Es-selamu alejkum i/e nderuar antarë/e ju informojm se egziston aplikacioni i forumit për android në të njejtën kohë më i miri aplikacion për islam shkarkojeni në ballin me ikonën e forumit pastaj instalojeni dhe do të bindeni.
islami është dritë
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ata me gojat e tyre mundohen ta shuajn dritën e Allahut por,Allahu e përhap dritën e vet edhe pse nuk e duan pabesimtarët.
 
PortalForumPublikime postimeGalleryKërkoidentifikimiRegjistrohuTemate  ditës
Të nderuar vizitor dhe anëtarë ju tanimë keni mundësita merni aplikacionin e forumit me emrin islamieshtedrite direkt në linkun më poshtë dhe pasi që ta shkarkoni duhet ta instaloni duke lejuar në telefonin tuaj deri në fund të procedurës dhe pastaj do ta shikoni se ja kavlejt me e marë ngaqë nuk e gjeni një të tillë askund tjetër.
Aplikacioni vlen vetëm për android dhe nuk është për iphone apo ios.Rubrikat dhe Forumet
Tema Fundit
» Shendeti...
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:40 nga Admin

» Tregim islam: "Buri dhe Bajgat e miligonave"
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 17 Jun 2021 - 19:38 nga Admin

» Allahu na bekoft martesat tona
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySun 1 Nov 2020 - 22:18 nga Vizitor

» [Shendetesi] Qumshti apo kodi Cili eshte me I mire per mangoes?
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:14 nga Admin

» (Tregim Islam) POZITIVITETI I STUDENTIT TË UNIVERSITET
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyMon 12 Oct 2020 - 0:01 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 28 Misafir Sevdail Jakupi dhe Halil Avduli
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 22 May 2020 - 6:50 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir dita e 11 Misafir Muhammedxhemil Hoxha,Nuran Havziu
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 7:00 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallare Misafir Dita e 26 (Nata e Kadrit) Misafir Dr Zekerija Bajrami,Hfz Samet Serani,Miraxh Islami dhe Hfz.Hamza Demiri
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 6:49 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 25 Misafir Hoxhë Burim ef Sherifi,Xhavit Saliji,Bajram Ferati
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 6:40 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 24 Misafir Hoxhë Mahmud ef Emini
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 20 May 2020 - 6:38 nga Admin

» Derset e ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 23 misafir Teolog Sali Shasivari
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyTue 19 May 2020 - 5:48 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 24 Misafir Hoxhë: Mahmud ef Emini
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySun 17 May 2020 - 6:39 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita 22 Misafir Hoxhë Emin ef Mahmudi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySat 16 May 2020 - 5:55 nga Admin

» Foto Informim Derset e Ramazanit live ne fb Dita e 22 Misafir Emin ef. Mahmudi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 15 May 2020 - 16:41 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 16 Misafir Hoxhë Ejub ef Pantin
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 15 May 2020 - 6:35 nga Admin

» Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 21 Misafir Mr Mixhit Osmani Tema “Roli i agjërimit ne ngritjen e vetedijes fetare dhe shpirterore.
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 15 May 2020 - 5:52 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me Hoxhallar misafir Dita e 17 ku misafire ishin dy Hoxhallar Hoxhë Besim Abduli dhe Hoxhë: Shaban ef.Tairi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 14 May 2020 - 7:17 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 18 i ftuar hoxhe Eroll ef Nesimi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 14 May 2020 - 7:14 nga Admin

» (Video Ligjerata të Ramazanit 2020) Derset e Ramazanit me hoxhallarë misafir Dita e 19 Misafir Hoxhë Eduard Thartori Kavajë Shqipëri Tema: "Fillimet e shtetit Musliman" Misafir me Kuran Student: Vesel Sylejmani
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 14 May 2020 - 7:11 nga Admin

» (Video Ligjerata) Derset e Ramazanit me hoxhallar misafir Dita e 20 Misafir Sevgani Asani me temë: "Besnikria në islam" të mbajtura live në fb Si dhe Nuran ef Havziu dhe Xhelil e Bekim Havziu me Kuran dhe ilahi.
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 14 May 2020 - 7:06 nga Admin

» [Temat e Ramazanit] Dhjetë netët e fundit të Ramazanit
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 13 May 2020 - 6:26 nga Admin

» Agjërimi i zemrës
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySat 9 May 2020 - 8:52 nga Agim Tanushi

» Vargje te Fatmir Mujes
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyTue 5 May 2020 - 19:04 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySun 3 May 2020 - 8:54 nga Agim Tanushi

» Minibiografi e disa prej sahabëve radijallahu anhum.
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 1 May 2020 - 7:43 nga Agim Tanushi

» Filmi Serik islam "As-habul Kehfi" (Banorët e shpellës) me titrat shqip (Epizodat prej 1 deri 9) prej fillimit të upladuara
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyFri 24 Apr 2020 - 4:56 nga Admin

» Nje Ramazan ndryshe!
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 23 Apr 2020 - 16:39 nga Admin

» A do të agjërosh Ramazanin 2020?
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 23 Apr 2020 - 5:23 nga Admin

» Kurani me shkronjat Latine/Suretu Jasiin
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:23 nga Admin

» Kuran me shkronja Latine Suret e fundit
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyTue 21 Apr 2020 - 20:20 nga Admin

» [Nje analiz Islame mbi gjendhen aktuale] Nga r. Muhamed Ratib en-Nabulsi
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:46 nga Admin

» [Nje analiz Laike mbi gjendjen aktuale] Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyThu 16 Apr 2020 - 6:43 nga Admin

» [Lajme Ditore] Ekonomia globale do të tkurret me 3% këtë vit për shkak të efekteve të pandemisë, tha Fondi Monetar Ndërkombëtar. FMN e përshkroi rënien e ekonomisë globale, si më të keqën që nga Depresioni i Madh i viteve 1930. Sipas FMN-së pandemia e k
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:45 nga Admin

» [Lajmet Ditore] FMN: Bota po përballet me recesionin më të keq që nga Depresioni i Madh
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:43 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Italia raporton 602 vdekje të reja nga COVID-19
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:41 nga Admin

» [Lajmet Ditore] Mbi 12 mijë të vdekur nga Koronavirus, por britanikët ende nuk binden. Dalin për piknik
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:40 nga Admin

» [Lajme Ditore] Gjermania ende nuk ka frenuar COVID-19 përkundër përparimit
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 15 Apr 2020 - 5:38 nga Admin

Koha deri ne Ramazan
Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 3 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 873 më Tue 13 Aug 2019 - 10:40
Sondazh
A e falni namazin rregullisht?
1.Po 5 kohë elhamdulilah
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty96%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 96% [ 285 ]
2.Vetëm Sabahun
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty0%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 0% [ 1 ]
3.Kur kam kohë
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty0%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 0% [ 1 ]
4.Vetëm Sabahun dhe akshamin
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty0%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 0% [ 1 ]
5.Vetëm xhuman
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty1%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 1% [ 2 ]
6.Nuk falem hiq
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty2%Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
 2% [ 7 ]
Totali i votave : 297
Rissi ne Forum
Shkarko aplikacionin e Forumitduke klikuar këtu mbi fot

Statistikat
Forumi ka 3019 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kize

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 24258 artikuj v 13412 temat
PYETE HOXHËN

Vizitoret nga Hapja
Gjeje Kiblen
Kohët e faljes së namazeve
Anketa Sondazhe
Alexa rang

 

 Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 8391
Data e regjistrimit : 02/07/2009
Mosha : 39
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
MesazhTitulli: Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte   Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptySun 1 May 2011 - 11:06

Cito :


Ligjerat e mbajtur ne dhomen tone ne paltalk me datë 30.04.2011 E Shtunë nga Ardit Hoxhllaku Tema: Ruga e Drejte
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]


Allahu ju shperbleft per postimin.
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte 8THII


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

. . . . . . . . . . . . . . . . .Namazi im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . Kurbani im . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Jeta ime dhe Vdekja ime janë thjesht për All-llahun, Zotin e botëve.
O Zoti ynë, na bere prej atyre qe kanë përfundim të mirë . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .A M I N . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


Edituar për herë të fundit nga Admin në Sun 8 May 2011 - 10:49, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.islamieshtedrit.com
Burim-Sherifi
Imam-Aktiv
Imam-Aktiv
Burim-Sherifi

Numri i postimeve : 760
Data e regjistrimit : 02/05/2010
Mosha : 41
Nacionaliteti-Sheti : Tetovë-Maqedoni

Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte Empty
MesazhTitulli: Re: Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte   Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte EmptyWed 4 May 2011 - 10:34

Eselamu Alejkum,habi ,Ligjerate shume e bukur ,shume me ka pelqy,eshte nder per neve qe edhe nji figure siq ceshte Ardit Hoxha te kemi ne mesin tone,Allahu e shperrblefte dhe e nderofte hoxhen e nderuar per kete ders me nji theks te veqante siq kane keta vllezer tane nga shqiperia ,po gjithashtu edhe per temen qe kishte zgjedhur.Allahu ju shperblefte edhe juyve admin i nderuar per publikimin -postimin e kesaj ligjerate.amin

Allahu ju shperbleft per postimin.
____________________________________________________________________ Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte 9ytrX
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ligjerat e mbajtur live ne dhomen tone ne paltalk me 30.04.2011 nga Ardit Hoxhllaku Rruga e drejte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
islami është dritë :: Kategorit dhe Rubrikat :: Multimedia Islame :: Audio Ligjerata-
Kërce tek: